Саджанці виростуть до кінця місяця: коли сіяти перець на розсаду в 2024. У вас буде найбільший врожай

Ви будете в захваті, коли зробите це та отримаєте найбільший рожай серед сусідів: коли потрібно сіяти перець на розсаду в 2024 році. Місячний календар.

Садівники завжди прагнуть вирощувати смачний та соковитий перець на своїх грядках. Однак, для найкращих результатів необхідно знати оптимальний час для посіву перцю на розсаду. Перець, як відомо, є рослиною, що потребує тепла, тому в Україні його вирощують переважно через розсаду. Зазвичай час посіву розраховують виходячи з очікуваної дати збору врожаю. Виробники на упаковках з насінням зазвичай вказують оптимальний час для посіву конкретних сортів.

Визначити найбільш сприятливі дні для цього можна, скориставшись місячним календарем. Вважається, що наступні дати в квітні є найбільш вдалими для посіву перцю: 4, 7, 11-15, 17-20, 22 і 29. Однак, якщо ви дотримуєтесь правил посадки і надаєте належний догляд за розсадою, перець може успішно прорости й у інші періоди.

Експерти розповіли, коли потрібно сіяти перець на розсаду в 2024 році
Експерти розповіли, коли потрібно сіяти перець на розсаду в 2024 році

Вирощування здорових рослин починається з використання ідеального субстрату, і для отримання успішного урожаю перців, вибір ґрунту відіграє ключову роль. Найоптимальнішим варіантом для цих рослин є використання пухкого і слабокислого ґрунту. Ви можете придбати готовий субстрат в агромагазинах, або ж приготувати його самостійно, змішавши перегній і дерновий ґрунт у пропорції 2:1, або торф і перегній у пропорції 1:1.

Спочатку необхідно підготувати окремі посудини шириною приблизно 10 см і глибиною 10-15 см, такі як горщики, склянки або торф’яні таблетки. На дні кожної посудини слід створити отвори для забезпечення дренажу, а потім їх заповнити готовим субстратом.

Експерти розповіли, коли потрібно сіяти перець на розсаду в 2024 році
Експерти розповіли, коли потрібно сіяти перець на розсаду в 2024 році

Насіння перцю потрібно розмістити у посудину, використовуючи пінцет, можна посадити 2 насінини і пізніше видалити слабший саджанець. Потім насіння слід прикрити тонким шаром ґрунту, який не перевищує 1 см, і неглибоко ущільнити. Землю потрібно помірно полити водою, а після цього покрити посудини плівкою, проробивши отвори для забезпечення повітря. Розсаду слід розмістити у теплому місці з достатнім освітленням.

Перші проростки вибиваються через 7-10 днів після садіння. Потім видаліть плівку та регулярно поливайте рослини, щоб підтримувати оптимальну вологу в ґрунті. Протягом першого тижня після появи сіянців рекомендується використовувати додаткове освітлення.

Пересадка перцю у відкритий грунт оптимально проводиться середині або кінці травня, коли температура ґрунту не опускається нижче +15°. Ця процедура сприяє успішному росту та розвитку культури перцю.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".