Розтоплюю мед, що зацукрився, тільки так — і продукт зберігає корисні властивості: 3 перевірених способи

Зацукрований мед швидко розтане, якщо скористатись надійними та перевіреними способами його розтоплення. Як саме можна розтопити зацукрований мед – "Один Факт" розповість нижче.

Мед – смачний, солодкий і корисний продукт, в якому дуже багато мінералів і вітамінів. Щоправда, з часом мед може зацукруватись та втратити свої смакові і корисні властивості.
Розтопити зацукрований мед можна декількома способами. Найбільш популярні та затребувані з них “Один Факт” наводить нижче.

Гаряча вода

Налийте воду в каструлю, поставте на вогонь і нагрійте до температури +60ºC+70ºC. Поставте скляну банку із медом в нагріту воду. Залиште ємність із медом у воді на 15-20 хвилин.
Дістаньте мед, що розтанув, із води та перемішайте ложкою.

Пароварка

Налийте чисту фільтровану воду в резервуар пароварки. Поставте банку із медом в чашу пароварки. Увімкніть прилад, залиште банку із медом в ній на 10-15 хвилин.
Дістаньте мед з пароварки і перемішайте ложкою.

Микрохвильовка

Перекладіть мед, що зацукрився — в окрему ємність,яка підійде для використання в мікрохвильовій печі. Увімкніть мікрохвильову на маленьку потужність та нагрівайте мед, що зацукрився — протягом 30 секунд.

Господиня розповіла секрет, як розтопити зацукрований мед
Господиня розповіла секрет, як розтопити зацукрований мед

Дістаньте мед з мікрохвильової печі та ретельно перемішайте.
Повторюйте нагрівання та перемішування доти, доки мед повністю не розтане і не стане рідким.

Водяна баня

Також мед, що зацукрився, можна розтопити на водяній бані. Для цього поставте каструлю із водою на вогонь. Помістіть туди ж банку із затверділим медом. Слідкуйте за тим, щоб вода не закипала.

Мед на водяній бані нагрівають на повільному вогні. Періодично продукт варто помішувати дерев’яною ложкою. Нагрівайте мед, допоки він не стане рідким.

Завдяки цим способам зацукрований мед розтане швидко
Завдяки цим способам зацукрований мед розтане швидко

Щоб мед не втратив своїх корисних властивостей – під час розтоплювання намагайтесь не перегрівати його. Також для перемішування не використовуйте металеві предмети. Краще задійте дерев’яну ложку.
Після того, як мед розтане – поставте його на стіл та дайте час, щоб він охолонув.

Нові статті

Схожі статті

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.

Поведінка Дмитра Карпачова на шоу “Супермама” не на жарт розлютила глядачів: ведучий влаштував скандал

Фінал останнього сезону "Супермами" затьмарила несподівана поведінка Дмитра Карпачова. Глядачі в шоці від його вчинку та активно діляться своїм невдоволення в соціальних мережах.

Оля Полякова поділилася секретним рецептом для здорового харчування: неперевершені котлети з грибів

Нещодавно Оля Полякова поділилася з публікою своїм секретним рецептом грибних котлет, які не лише неймовірно смачні, але й корисні. Рецепт простий і не потребує багато часу.