Розпушити землю, прибрати сухе листя та ще кілька справ, які городникам потрібно зробити у квітні 2024 року

Другий місяць весни – ідеальний час для того, аби привести до ладу присадибну ділянку. Які справи досвідчені городники радять виконати в квітні 2024 року – читайте в матеріалі від "Один Факт".

Календар садовода та городника на квітень 2024 року радить городникам починати активні роботи по прибиранню присадибної території.

В першу чергу зверніть увагу на квіткові клумби. Їх варто підпорядкувати та підготувати до наступаючого сезону та посіву молодих квітів.
Розпушіть грунт. Якщо восени ви його не збагачували компостом восени — зробіть це зараз, під час розпушування.

Садові роботи в квітні 2024 року
Садові роботи в квітні 2024 року

Якщо на вашій присадибній ділянці є газон — почистіть його від залишків сухого листя, старих гілочок та трави. Також додатково вичешіть газон і проведіть його скарифікацію.
Придивіться до стану газону. Якщо на ньому помітні опуклості — виконайте його прикочування.

Наприкінці березня або на початку квітня 2024 року рекомендовано перший раз після зими покосити траву. Коли ж газон трохи оживе і на ньому почне рости перша трава — подумайте про його перше підживлення. Завдяки такій роботі травичка на газоні отримає необхідну кількість поживних речовин (азот, калій).

На початку квітня 2024 року городники займаються посівом бобових культур (гороху, квасолі та пастернаку). Також квітень — вдалий час для посіву пастернака, цибулі, шпинату та кореневої петрушки.

З середини квітня варто висівати буряк, ранню моркву, кріп, шніт-цибулю, редис. Цей час – вдалий для посіву ранньої моркви, кропу, шніт-цибулі. Якщо синоптики прогнозують на квітень заморозки, то посіви городніх культур бажано вкрити плівкою або ж агротканиною.
В квітні на дачних ділянках починають саджати картоплю. В залежності від регіону посадку картоплі можна починати або в середині, або наприкінці квітня.

Що робити в саду в квітні 2024 року
Що робити в саду в квітні 2024 року

Подекуди процедуру посадки картоплі можна перенести на травень. Бульбу спочатку дістають із погребу для пророщування. Посівний матеріал потрібно оглянути перед посадкою. Зіпсовані картоплини краще відразу відкинути.

Нові статті

Схожі статті

Неперевершені оладки з капусти на кефірі: смачний, швидкий та бюджетний рецепт сніданку від Лілії Ребрик

Рецепт Лілії Ребрик - це чудовий спосіб урізноманітнити своє меню та зробити сніданок не лише смачним, але й корисним. Спробуйте приготувати ці оладки і переконайтеся самі, що вони неперевершені!

Обираємо одяг за асцендентом: модні астрологічні поради для дівчат Близнюків від дизайнера одягу Андре Тана

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан систематично даϵ поради для прекрасних жінок щодо вибору стильних речей. "Один Факт" наводить поради від стиліста для дівчат з асцендентом у Близнюках.

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".