Ви додавали це та мали поганий врожай: яке добриво точно не можна використовувати для підживлення картоплі

Ніколи цього не робіть, якщо хочете мати величезний та гарний врожай: що не можна використовувати в жодному разі для підживлення картоплі. Список.

Вирощування картоплі – це процес, який вимагає уважності і дбайливості. Найголовнішим в успішному вирощуванні картоплі є правильний вибір добрив. Не всі підходять для картоплі, і використання неправильних може призвести до небажаних наслідків, таких як поганий врожай або зараження рослин шкідливими хворобами.

Свіжий гній

Одним із добрив, яке краще уникати при вирощуванні картоплі, є свіжий гній. Хоча здавалося б, що він містить багато поживних речовин, його використання може мати негативний вплив на врожай. Свіжий гній приваблює шкідників та сприяє поширенню різних захворювань серед рослин. Контакт з ним може призвести до опіків коренів картоплі, що подальше загрожує їхньому здоров’ю та врожайності.

Власні шкірки

Ще одним потенційно небезпечним добривом для картоплі є їх власні шкірки. Не всі шкірки можна використовувати як добриво. Тільки абсолютно здорові шкірки підходять для цього, оскільки заражені або пошкоджені шкірки можуть стати джерелом захворювань для картопляних бульб.

Городники розповіли, яке добриво не підходить для підживлення картоплі
Городники розповіли, яке добриво не підходить для підживлення картоплі

Свіжа тирса

Ще однією небажаною альтернативою є свіжа тирса. Рослини, що ростуть поруч з тирсою, можуть конкурувати за азот, що внаслідок цього призведе до нестабільного зростання і зменшення врожаю. Також, свіжа тирса може притягати шкідливих шкідників, що також може негативно вплинути на стан вашої культури картоплі.

Деревний попіл

Картопля, що росте на нейтральних або лужних грунтах, може постраждати від застосування деревної золи. Вона може викликати дисбаланс у рівні кислотності ґрунту, що може в свою чергу призвести до нездорового зростання рослин і навіть їх захворювання.

Городники розповіли, яке добриво не підходить для підживлення картоплі
Городники розповіли, яке добриво не підходить для підживлення картоплі

Рибні залишки

Також, якщо ви вирішили використовувати рибні залишки як добриво для своєї картоплі, потрібно бути обережними. У своєму перепрілому вигляді вони можуть стати привабливим смаколиком для шкідників та хвороб, що може призвести до поширення захворювань серед вашого урожаю. Тому, перш ніж використовувати рибні залишки як добриво, слід переконатися, що вони дійсно перепрілі та безпечні для використання.

Дріжджі

Справа в тому, що дріжджі сприяють розвитку бадиль, але не впливають на якість бульб. Результатом може бути велика кількість пухких, безсмакових картопель, які не підходять для тривалого зберігання.

Нові статті

Схожі статті

Романтичний жест Макса Барських – рука і серце: співак освідчився Надії Дорофєєвій прямо під час концерту

20 квітня 2024 року, під час концерту Макса Барських у Києві, сталося те, чого ніхто не очікував. Виконавши пісню, він підійшов до Надії Дорофєєвої та зізнався що хоче, щоб вона була його дружиною.

Ледь зводять кінці з кінцями: Позитив, Тоня Матвієнко, Камалія та інші зірки, які тотально економлять

В українському шоу-бізнесі ϵ знаменитості, яким доводиться економити. Чому саме Камалія, Тоня Матвіϵнко, Позитив та інші зірки ледь зводять кінці з кінцями — далі розповість "Один Факт".

Відома радіоведуча Соня Сотник поділилася подробицями спільного життя з Вакарчуком: співак мав таємницю

Українське шоу-бізнес-середовище завжди приховувало унікальні історії та невідомі факти, пов'язані з життям відомих музикантів і ведучих.

Китайський гороскоп для Кролика, Тигра і Мавпи на 22 квітня 2024 року: подолання внутрішніх конфліктів

Китайський гороскоп, також відомий як Східний гороскоп, - це система передбачення долі та особистості людини, заснована на році її народження.