Як відмити жовтий наліт під обідком унітазу: один народний засіб, який дасть фору багатьом магазинним

Жовтий наліт під обідком унітазу зникне без сліду, якщо використати один народний засіб. Він ϵ в кожній оселі. "Один Факт" розповість, що це за засіб, який більш ефективний за магазинні препарати.

Жовта смужка від жорсткої води під обідком унітазу – проблема, від якої мріють позбавитись багато господинь. Але вдаϵться це зробити не кожній.

Іржава смуга під обідком унітазу зазвичай виникаϵ через занадто жорстку воду або ж забруднений всередині змивний бачок. Його треба мити так само ретельно, як і інші частини фаянсової сантехніки.

Якщо під обідком унітазу все ж зʼявилась жовта смуга – прибрати її можна легко і просто. Для цього зовсім не потрібно обирати магазинні хімічні препарати. Можна взяти звичайний оцет 9%.

Лимонна кислота допоможе прибрати вапняний наліт і жовту смужку під обідком унітазу
Лимонна кислота допоможе прибрати вапняний наліт і жовту смужку під обідком унітазу

Досвідчені домогосподарки радять використовувати його в чистому вигляді, а перед використанням — нагріти, не доводячи до кипіння. Потім — вилити на жовту смужку під обідком та залишити в такому вигляді на 3-4 години.

Коли цей час вийде — потріть поверхню унітазу йоржиком та змийте рештки бруду водою. Якщо смужка ще залишилась – можете повторити процедуру із розігрітим оцтом вдруге.
До речі, оцет ще краще відчистить поверхню унітазу від жовтого вапняного нальоту, якщо розігріти його і додати 2 чайних ложки соди.
Спосіб із нагрітим оцтом використовують в своїй практиці навіть професійні співробітники служби клінінгу.

Гарний результат з очищення поверхні унітазу від нальоту даϵ і лимонна кислота. Нею можете почистити відразу і бачок всередині, і поверхню під обідком, де дуже часто зʼявляϵться жовта смужка.

Відкрийте бачок унітазу і злийте з нього всю воду. Потім – насипайте туди пакетик лимонної кислоти. Ще два пакетики лимонки висипайте безпосередньо в чашу унітазу і рівномірно розподіліть засіб, приділивши особливу увагу жовтій смужці під обідком.

Залиште лимонну кислоту на 3-4 години, щоб вона добре “попрацювала” із вапняним нальотом. За цей час він добре розмʼякшиться і його легше буде змити. Рештки нальоту треба почистити йоржиком, вологою пемзою або наждачним папером.

Нові статті

Схожі статті

Навіть таке вони можуть робити: які кімнатні рослини потрібно мати в будинку, тому що вони очищають повітря?

Якщо ви любите кімнатні рослини та свіжий запах у вашій домівці, рекомендуємо вам це поєднати: які саме рослини очищають повітря та є корисними?

Схожі, як дві краплі води: 51-річна Руслана вперше за тривалий час показала, як виглядає її 74-річна мама

Переможниця Євробачення-2004 Руслана Лижичко показала фото разом зі своєю мамою Ніною Аркадіївною: неймовірно гарна жінка та виглядає молодшою за свій вік.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: час звільнитись з вашої роботи

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Рак, Козеріг, Водолій: прислухайтесь до своїх побажань та змініть ваше життя в кращу сторону.

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Стрілець, Риби: романтика буде всюди

Гороскоп на 27 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Стрілець, Риби: понеділок буде романтичним протягом усього дня. Астрологічний прогноз.