Місячний календар манікюру 2024: останній сприятливий день, коли можна робити манікюр у квітні місяці

Обов'язково дотримуйтесь цього та будете мати чудовий манікюр: найсприятливіші дні для дизайну нігтів у квітні місяці 2024 року. Місячний календар.

Манікюр – це не лише процедура краси, а й догляд за нігтями, який може мати велике значення для їхнього здоров’я та вигляду. Належний догляд за нігтями залежить від періоду, коли ви їх обрізаєте, фарбуєте або виконуєте інші манікюрні процедури. Один з методів планування догляду за нігтями – це використання місячного календаря манікюру.

У квітні 2024 року ми маємо нагоду розглянути найбільш сприятливі дні для манікюру та дізнатися, коли ж саме варто втриматися від цих процедур, щоб забезпечити оптимальний ріст та здоров’я нігтів.

1-6 квітня

Початок місяця може бути часом для нового початку, а також для нового дизайну манікюру. Виберіть свіжі весняні кольори та креативні рішення для нігтів.

7-14 квітня

Зверніть увагу на фазу Місяця. Саме в цей час Місяць знаходиться в фазі останнього чверті місяця, у цей час краще не робити нігті, адже це може негативно відобразитись на вас.

Експерти розповіли, коли бажано зробити манікюр для гарного росту нігтів
Експерти розповіли, коли бажано зробити манікюр для гарного росту нігтів

15-22 квітня

Цей день може бути відмінним для проведення процедури манікюру, оскільки Місяць перебуває у фазі зростаючого Місяця, що символізує нові початки та оновлення.

23-30 квітня

У цей день Місяць знаходиться в фазі останнього кварталу. Це може бути сприятливий час для манікюру, спрямований на підсилення нігтьової пластини.

Експерти розповіли, коли бажано зробити манікюр для гарного росту нігтів
Експерти розповіли, коли бажано зробити манікюр для гарного росту нігтів

Найсприятливішим днем для манікюру у квітні 2024 року буде 23 квітня. Цей день вважається відмінним часом для зростання та міцності нігтів. Якщо ви плануєте зробити манікюр, це ідеальний момент, щоб отримати найкращий результат.

Не забувайте, що вибір дати для манікюру повинен враховувати ваші індивідуальні потреби та обставини. Фази Місяця – лише один із факторів, які можна врахувати при плануванні. Насолоджуйтеся вашим манікюром та доглядайте за нігтями з урахуванням цих порад.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.