Місячний календар пересадки розсади у відкритий ґрунт: сприятливі та не дуже дні для розсади у квітні 2024

Квітень 2024 року — час, коли вже можна пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Які дати більш сприятливі для проведення такої процедури – розповість нижче "Один Факт".

Квітень — один із найбільш активних місяців весни для багатьох дачників. Наприкінці місяця варто правильно спланувати кожен свій день. Цей період чудово підходить для пересадки розсади у відкритий грунт. Найсприятливіші дати для пересадки розсади будь-яких культурних рослин наведено нижче.

21 і 22 квітня. В ці дати можна і треба пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт. Під час такої пересадки вона буде рости та розвиватись дуже добре.

Також ці дні підходять для посіву будь-яких зернових культур і в тому числі — соняшнику, кукурудзи, пшениці, льону, амаранту. На клумбах можна посіяти вічнозелені та багаторічні квіти. На підвіконні можна вирощувати пальми, орхідеї та кактуси.

Сприятливі дати для посадки розсади у відкритий ґрунт у квітні 2024 року
Сприятливі дати для посадки розсади у відкритий ґрунт у квітні 2024 року

З 23 по 25 квітня пересаджувати розсаду у відкритий ґрунт не можна. Це — дні Повні, коли будь-які маніпуляції із рослинами не будуть вдалими. Але можна провести прополку ділянки перед пересадкою розсади у відкритий ґрунт. В цей період дозволено покосити траву, обрізати та прищипувати рослини, мульчувати грядки та підготувати їх до посівів садово-городніх культур.

З 26 по 30 квітня також можна пересадити розсаду у відкритий ґрунт. А ось обрізати в ці дні рослини не варто, бо ранки довго будуть загоюватись. Також не варто пошкодувати коріння садових культур.

Цей період також ідеально підходить для посадки айстр, крокусів, хризантем, ірисів, гладіолусів а також — плодових дерев у садочку. Якщо в ці дні посадити баклажани, гарбуз, полуницю або кабачки — то вони дадуть великий врожай.

Коли краще пересаджувати розсаду в квітні 2024 року
Коли краще пересаджувати розсаду в квітні 2024 року

Місячний календар на останню декаду квітня 2024 року дозволить городникам правильно розподілити час і обрати самі сприятливі дні для пересадки молодої розсади у відкритий ґрунт. Скористайтесь його порадами, і ваша розсада виросте міцною і в подальшому дасть гарний врожай.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.