Пересолений оселедець впізнати дуже легко: 3 ознаки, які вказують на те, що солі в рибі забагато

Магазинний оселедець дуже часто бува ϵпересоленим і через це втрачаϵ свої гарні смакові властивості. Як розпізнати пересолений оселедець на поличці супермаркету — "Один Факт" розповість далі.

Існуϵ три ознаки, за якими можна розпізнати той факт, що оселедець був пересолений. Звісно, ліпше за все буде зробити оселедець вдома самостійно. Тому доводиться вирушати в магазин за вже готовим оселедцем.

Спробувати оселедець перед тим, як оплачувати його на касі — неможливо. І тому на домашній стіл може потрапити геть пересолений і дуже несмачний продукт.
Щоб наступного разу обрати дійсно смачний оселедець — достатньо знати лише декілька ознак, які допоможуть впізнати занадто пересолений оселедець. “Один Факт” наводить їх нижче.

Як визначити, що магазинний оселедець пересолений
Як визначити, що магазинний оселедець пересолений

В першу чергу зверніть увагу на розмір рибки. Вона повинна бути жирненькою, бо саме таку рибу практично не можливо пересолити.

Друга порада — обирайте серед запропонованих варіантів оселедців риб-самців. Їх відрізняють за горбатою спинкою та піджатому черевцю. В самиць оселедцю спинка – пряма та рівна. А ось черевце — звисаюче та маϵ великий обʼϵм.

Нарешті, третій критерій, що вказуϵ на сильну пересоленість оселедцю — це велика щільність риби. Якщо навпомацки оселедець занадто щільний — його краще не купувати. Скоріш за все він пересолений.

До речі, в пересолених оселедців хвіст частіше за все деформований та відхиляϵться в той чи інший бік. Побачивши цю та інші характерні ознаки — добре подумайте над тим, чи варто таку рибку подавати до вашого столу.

Також при виборі оселедцю варто звернути увагу на зовнішній вигляд оселедцю, його колір, структуру та… зябра. Саме зябра в рибі починають псуватись раніше. Зазвичай у свіжої риби зябра – яскраво-червоні. Якщо ж оселедець вже несвіжий, то зябра набувають коричневого кольору.

В пересолених оселедців закручений хвіст
В пересолених оселедців закручений хвіст

В свіжих оселедців завжди маϵться приϵмний морський аромат. Неприϵмний запах риби свідчить про те, що вона почала псуватись. Тому її краще не купувати.
В свіжих оселедчиків колір завжди насичений, а шкірка маϵ блакитний або ж сріблясто-сірий колір.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.