Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для квітів у травні 2024

Травень — ідеальний час для того, щоб зайнятись пересадкою кімнатних рослин та квітів у горщиках. "Один факт" підготував перелік сприятливих і несприятливих дат для проведення ціϵї процедури.

Місячний календар на травень 2024-го року підкаже вам, в які дати краще за все пересаджувати кімнатні квіти, а коли цього краще не робити.

1-2 травня. Нейтральні дні для посіву і посадок. Ці дні можна приділити догляду за кімнатними та городніми рослинами, а також влаштувати їх весняну пересадку.

3-4 травня. Ці дні сприятливі для пересадки розсади та кімнатних квітів на більш сприятливе місце.

5-6 травня. Дні, які несприятливі для будь-яких городніх робіт і в тому числі для пересадки кімнатних квітів. Краще сьогодні зайнятись прополюванням і розпушуванням ґрунту.

7 травня. Цей день нейтральний для посівів або пересадки квітів. Можна сьогодні замочити насіння квітів для подальшого пророщування.

8 травня. Несприятливий день. Сьогодні кімнатні квіти з підвіконня краще не пересаджувати. За необхідності можна прибрати з кімнатних рослин старі стебельця та листя.

Пересадка кімнатних рослин в травні 2024 року: сприятливі та несприятливі дні
Пересадка кімнатних рослин в травні 2024 року: сприятливі та несприятливі дні

9-13 травня. Ці дні підходять для посадки або пересадки багаторічних квітів. Також можна пересаджувати однорічні рослини.

14 травня. Цей день – нейтральний для пересадок квітів. Але краще за все перенести усі роботи з кімнатними рослинами на інший день.

15 травня. Цей день несприятливий для будь-яких робіт із кімнатними квітами в горщиках.

16 травня. Цей день підходить для профілактичної обробки рослин, у тому числі і кімнатних квітів. Але їхню пересадку сьогодні краще не проводити.

17-22 травня. В ці дні можна виповнювати прополку городу і пересадку квітів в горщиках.

23-24 травня. Дні, що несприятливі для висаджування та пересадок будь-яких рослин. Можна лише провести профілактичну обробку кімнатних квітів.

25-27 травня. В ці дні варто подбати про добрий полив кімнатних рослин та квітів. Він повинен бути регулярним та рясним.

28 травня. Цей день несприятливий для будь-яких робіт із садовими або кімнатними квітами та рослинами.

29 травня. За потреби сьогодні можна посадити або пересадити рослини на городі або ті квіти, що ростуть на підвіконні.

30-31 травня. Ці дні сприятливі для поливу та підживлення кімнатних культур. Бажані рослини можна прищипнути.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?