Місячний календар пересадки розсади на город: сприятливі та несприятливі дні для рослин у травні 2024

Експерти розповіли, коли потрібно пересаджувати розсаду на город та коли краще цього не робити: місячний календар пересадки рослин у травні 2024 року.

Травень – місяць, коли природа оживає повністю, і садівники починають активніше працювати на своїх ділянках. Однак, успіх у вирощуванні рослин значно залежить не лише від того, які види ви вирощуєте та як професійно ви це робите, але також від того, наскільки правильно ви вибираєте дати для посадки рослин. Саме тут на допомогу приходить місячний календар, який враховує фази Місяця та їх вплив на рослини.

1 травня – 5 травня

Перший тиждень травня 2024 року обіцяє бути періодом, коли варто активно займатися пересадкою розсади. З 1 по 5 травня місячний календар рекомендує утриматися від пересадки розсади на город, адже Місяць перебуває у фазі спадання і це є не  найкращим часом для пересадки, оскільки ця фаза сприяє відпочинку рослин і кореневій системі.

Експерти розповіли, коли найкраще пересаджувати розсаду на город
Експерти розповіли, коли найкраще пересаджувати розсаду на город

6 травня – 11 травня

У цей період місячний календар рекомендує здійснити пересадку. З 9 по 11 травня відбувається зростання Місяця, що є сприятливим часом для пересадки, оскільки ця фаза сприяє активному росту.

12 травня – 18 травня

У другому тижні травня варто звернути увагу на дні з 12 по 14 травня, коли Місяць знову у фазі зростання. Цей період сприятливий для розвитку рослин, тому пересадка розсади буде максимально успішною. З 15 по 18 пересадка розсади може призвести до меншого приживання рослин.

Експерти розповіли, коли найкраще пересаджувати розсаду на город
Експерти розповіли, коли найкраще пересаджувати розсаду на город

19 травня – 25 травня

Третій тиждень травня відзначається певною нестабільністю в місячному календарі. З 19 по 21 травня Місяць перебуває у фазі, коли пересадка буде несприятливою. Проте з 22 по 25 травня це буде найсприятливіший час для проведення робіт у саду.

26 травня – 31 травня

Заключний тиждень травня також містить кілька днів, коли варто зосередитися на пересадці розсади. З 26 по 28 травня можна здійснювати пересадку, а в останні дні місяця, з 29 по 31 травня, краще утриматись від цього.

При виборі дат для пересадки розсади на город у травні 2024 року, слід також враховувати місцеві кліматичні умови та вимоги конкретних культур.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.