Врожай часнику буде набагато кращим: чим підживити городню культуру навесні — поради агрономів

Щоб часник на городі виріс великим і здоровим – йому потрібні гарні добрива. Підживити культуру треба вже в травні. "Один факт" назве, чим саме треба вдобрити часник на городі і в яких пропорціях.

Щоб часник на городі ріс добре та дав гарний врожай – необхідно вчасно його підживити. Тоді овочі після підгодівлі виростуть набагато більшими.

Добрива під часник треба вносити дозовано, бо ця рослина не дуже любить надмірного зволоження. Підживити часник обовʼязково треба в травні. Памʼятайте, що надмірна вологість ґрунту призводить до загнивання часникових зубчиків. Досвідчені дачники радять чергувати мінеральні добрива із органікою, а поливи виконувати одночасно із підживленням. Коли поживний розчин добре вбереться в грядку — землю на ній потрібно добре розпушити.

Чим підживити часник у травні 2024 року?

Перше підживлення часнику краще виконати за допомогою аміачної селітри. Візьміть на 10 літрів 2 столових ложки цього засобу. На початку періоду вегетації, коли на часникові починають активно рости листя – під часник потрібно внести добрива у вигляді азоту.

Чим підживити часник на грядці у травні 2024 року
Чим підживити часник на грядці у травні 2024 року

Окрім цього часник треба підживити сечовиною або ж карбамідом. Сечовину беруть у пропорціях 1.5 літри на 10 літрів води. Підживити часник можна і за допомогою азотного добрива (аміак). В 10 літрах води розводять 3 столових ложки аміаку 10%.

Взагалі-то часник в травні 2024 року можна використовувати будь-який розчин із наведених нижче. Одне відро розчину використовують на кожні 5 м2 часникових посадок.

Дачники радять обережно поводитися лише із нітратом амонію. Це повʼязано із тим, що речовина маϵ властивість сильно нагріватися. В сукупності із сонячними промінчиками речовина може нанести листю часнику сильний опік.

Найкращі добрива для часнику в травні 2024 року
Найкращі добрива для часнику в травні 2024 року

Під час визрівання головок часнику його необхідно підживлювати фосфором або ж каліϵм. Вторинне підживлення виконують комплексними добривами — нітроамофоскою, нітрофоскою або ж калійною сіллю.

Нові статті

Схожі статті

По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Чи варто поступатися місцем в транспорті і звідки взялась ця традиція: 77-річна жінка не дочекалася милості

Кумедна історія днями трапилась у міському транспорті Вінниці. 77-річна жінка в міському транспорті всілась на коліна молодій дівчині, бо та… не поступилась їй місцем.

Салат наче й звичайний, а от подача доволі цікава: роблю з чипсів квітку хризантеми – гості просто шаленіють

На святковому столі цей салат матиме доволі ефектний вигляд. При цьому готується "Хризантема" дуже просто. Коли опануєте, таким же чином можете прикрашати будь-яку закуску.

Смугастий пухляш із зеленими очима: до Alyona Alyona після “Євробачення” завітав незвичний гість

Реперка Alyona Alyona, яка кілька днів тому посіла 3 місце на "Євробаченні 2024", заспівавши в дуеті з Jerry Heil — вже повернулась до України. І влаштувала теплу зустріч із зеленооким прихильником.