Місячний календар миття вікон: сприятливі та несприятливі дні для прибирання у травні 2024 після Великодня

Якщо ви не встигли помити вікна до Великодня — зробіть це після свята. "Один факт" розповість, які дні в травні 2024 року найбільш сприятливі для прибирання оселі і миття вікон.

Травень – останній місяць весни і час для великого прибирання. Коли, як не зараз треба мити вікна і турбуватись про чистоту в оселі. “Один факт” назве прямо зараз найбільш сприятливі дати для прибирання і миття вікон в будинку після свята Великодня. Оберіть найзручнішу із них та приймайтесь за діло.

Сприятливі дні для прибирання в оселі та миття вікон

4 травня — Небезпечний день. Імовірні сварки. Цього дня краще робити повсякденні справи та рутинну роботу, в якій не потрібно забагато думати. День підходить для домашніх справ, прибирання, приготування їжі.

16 травня, Місяць у знаку Діви. Цей час сприятливий для того, аби займатись кропіткою роботою, що потребуϵ підвищеної уваги та терпіння. Можна мити вікна після Великодня і прибирати.

Сприятливі дні для миття вікон в травні 2024 року, після Великодня
Сприятливі дні для миття вікон в травні 2024 року, після Великодня

18 травня, субота. Місяць знаходиться у фазі зростання і знаку Зодіаку Діва. Сприятливий час для вирішення домашніх проблем та прибирання. Можете зайнятись наведенням чистоти у власній оселі.

21 травня — сприятливий день для будь-який домашніх справ. Місяць цього дня знаходиться у знаку Зодіаку Скорпіон і цей час сприятливий для занять тою роботою, яка потребуϵ велику кількість енергії. Можете запланувати на цей день генеральне прибирання або ж миття вікон.
Сьогодні краще завершити справи, що було розпочато раніше. Можна і треба помити вікна і влаштувати генеральне прибирання.

Несприятливі дні для миття вікон в травні 2024 року

3 травня — Місяць знаходиться в знаку Зодіаку Риби. Цей день вкрай несприятливий для будь-яких справ у будинку. Краще за все сьогодні займатись творчістю та благодійністю. Пасивний день, який бажано провести в спокої і на самоті. Усі важливі справи відкладіть на інший день.

Несприятливі дні для миття вікон у травні 2024 року
Несприятливі дні для миття вікон у травні 2024 року

5 травня — день не підходить для прибирання. Сьогодні краще приділити час прогулянкам на свіжому повітрі та запланувати короткострокові справи на майбутнϵ.

10 травня, пʼятниця. Місяць знаходиться у фазі зростання і знаку Близнюків. Він підходить більше для планування важливих справ, аніж для генерального прибирання.

26 травня, Місяць знаходиться у знаку Зодіаку Козеріг. Висока імовірність того, що справи, заплановані на цей день, будуть гальмуватись. Тому краще за все прибирання та миття вікон виконати в будь-який інший день. Сьогодні рекомендовано дотримуватись трудової дисципліни, надавати допомогу і турботу.

31 травня. Спадаючий Місяць у знаку Риб. Усі важливі справи краще відкласти на більш сприятливий період. День не підходить для генерального прибирання оселі і миття вікон.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.