По відру ягід з кожного куща: чим підживити смородину в травні 2024, щоб отримати великий і смачний врожай

Щоб отримати гарний врожай смородини — навесні підживіть кущі ціϵї культури органічними добривами. "Один Факт" розповість, яке підживлення точно сподобаϵться смородиновим кущам.

Смородина — домашня культура, яка полюбляϵ органіку. Внесення добрив під ягідні кущі в травні забезпечить високі врожаї смородини. Які добрива вносять під смородинові кущі наприкінці — “Один Факт” розкаже далі.

В кожного дачника ϵ власні діϵві засоби і секрети, які допомагають в декілька разів збільшити врожаї ягід смородини. Внесення добрив на городину в цій справі маϵ дуже велике значення.
Щоб кущі смородини восени віддячили володарів великими врожаями — під них навесні закопують… картопляне лушпиння. Далі читайте про те, як підживити смородину добривом, що зроблене власноруч з картопляних відходів.

Як підкормити кущі смородини лушпинням із картоплі?

Картопляне лушпиння – справжнϵ джерело мікроелементів. В його складі міститься багато заліза, фосфору, магнію, фтору, глюкози та крохмалю. Завдяки таким компонентам лушпиння з картоплі стаϵ найкращим добривом для кущів смородини.

Органічні добрива для кущів смородини: картопляне лушпиння
Органічні добрива для кущів смородини: картопляне лушпиння

Фтор посприяϵ розвитку коріння в кущах смородини. Калій в сукупності із глюкозою та крохмалем посприяють тому, щоб ягідки смородини виросли соковитими і солоденькими.
Окрім цього всього добриво у вигляді картопляного лушпиння екологічно чисте. Воно точно не зашкодить ані кущам смородини, ані ґрунту навколо прикореневої зони.

Картопляне лушпиння можна просто розкидати по городині та під кущами смородини. Потім треба добре полити присадибну ділянку.

Другий спосіб використання картопляного лушпиння в якості добрива передбачаϵ приготування поживного розчину. На 1 кг лушпиння беруть 3 літри гарячої води. Засіб настоюють протягом 10 годин поспіль. Далі цей настій розбавляють ще одним відром води і поливають ним смородинові кущі у травні.

Також підживити смородинові кущі дозволяϵться і за допомогою гнилої картоплі. Її просто прикопують в землю.

Які ще добрива внести під кущі смородини в травні 2024 року?

Які добрива можна внести під кущі смородини, щоб врожай був великим
Які добрива можна внести під кущі смородини, щоб врожай був великим

Друге підживлення смородинових кущів навесні виконують з використанням азотовмістких добрив. Можна для цього використати нітроамофоску, сульфат калію, аміачну селітру.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.