Обов’язково зробіть це у травні 2024: як правильно підживлювати плодові дерева навесні. Це працює

Ви повині зробити це весною та будете вдячні собі, коли побачите гарний результат: чим потрібно підживлювати плодові дерева, щоб отримати багатий врожай?

Для забезпечення здорового росту та плодоношення фруктових дерев велике значення має належне використання добрив. Проте важливо вибирати правильні добрива та дотримуватись рекомендацій з їхнього використання.

Перший та один з найважливіших видів добрив – це перегній. Це швидкодіюче органічне добриво, яке не лише покращує структуру ґрунту, але й сприяє активному розвитку кореневої системи. Середня норма витрати перегнію становить 5 відер на одне дерево. При внесенні добрива для зернобобових культур рекомендується проводити процес під час перекопування ґрунту, а для кісточкових культур – рівномірно розсипати по поверхні ґрунту.

Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева
Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева

Карбамід і аміачна селітра є двома ефективними добривами, які сприяють збільшенню врожайності та поліпшенню якості вирощених рослин. Карбамід допомагає активізувати ріст рослин та зміцнює їх імунітет, що відображається на підвищенні урожайності. Рекомендується застосовувати карбамід на етапі утворення листя і бутонів, а для оптимального результату при обприскуванні плодових дерев і кущів розчин готують із пропорції 20 г на 10 л води.

Аміачна селітра, у свою чергу, також відома своєю корисністю для рослин. Вона покращує смак плодів, збільшує їх продуктивність та запобігає розвитку патогенних мікроорганізмів. Рекомендована витрата аміачної селітри – 30 г на дерево.

Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева
Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева

Суперфосфат – ідеальний вибір для добрива фруктових та ягідних культур, забезпечуючи оптимальне живлення рослин. Під час весняного підживлення яблунь, груш, слив, абрикосів та інших дерев, використання суперфосфату сприяє покращенню живлення коренів і швидкому розвитку бруньок і плодів. Норма внесення фосфорних добрив складає 40-70 г на кожне дерево або кущ.

Сульфат калію є невід’ємною складовою для забезпечення здоров’я рослин, допомагаючи їм протистояти негативним погодним умовам, таким як посуха або заморозки, і захищаючи від хвороб. Рекомендована норма внесення становить 20-30 г на кожен кущ, що допомагає забезпечити оптимальне здоров’я і рост рослин.

Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева
Садівники розповіли, чим потрібно підживлювати плодові дерева

Отже, внесення відповідних добрив у весняний період є важливим етапом у догляді за плодовими деревами. Правильний вибір та застосування добрив допоможе забезпечити рослини необхідними поживними речовинами для здорового росту, розвитку та багатого врожаю.

Нові статті

Схожі статті

З сивиною і бородою: 64-річний Стас Боклан став іконою чоловічої краси та збирає компліменти від усіх жінок

Актор театру та кіно Станіслав Боклан приваблює кожну жінку своєю неймовірною зовнішністю у свої 64 роки: як виглядає ідеальний чоловік - сивина лише прикрашає.

Колишні партнери Ірини Білик: не за всіх виходила заміж, а тільки за найкрасивіших серед них (ФОТО)

Ірині Білик нині 54 роки. Певно, вона дуже швидко закохується в чоловіків, оскільки залицяльників у зірки було безліч. Перерахуємо тих, хто на довгий час затримався поряд зі співачкою.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.