Мурахи до грядок з редискою не доберуться: ось що треба зробити, щоб коренеплід залишився цілим

Весна — час, коли в садах квітнуть вишні, а на городі дозріваϵ редиска. Щоб до збору врожаю її не зʼїли мурахи — попіклуйтесь про захист культу. Ось що треба зробити, щоб редиска вціліла.

Редиска — один з найголовніших весняних коренеплодів. З неї роблять смачні салати та й в чистому вигляді редиска — смачна і соковита.

Під час вирощування редиски на грядці багато господинь стикаϵться із тим, що… коренеплід підточують мурахи. Ця проблема особливо сильно проявляϵ себе під час сильної спеки. І коли дозрілу редиску виривають із землі — виявляϵться, що їсти там вже нічого. Бо мурахи із найближчого мурашнику вже все підточили та зʼїли.

На деяких городинах наприкінці весни та на початку літа спостерігаються цілі колонії мурах, які прийшли попоїсти соковитої редиски. Що ж робити господиням в такій ситуації, аби врятувати врожай?

Звісно, можна було б покропити насадження редиски хімічними препаратами, але… Її ж потім доведеться й самим їсти, а після хімічної обробки коренеплід навряд чи буде безпечним.

Спосіб № 1: Спеції

Врятувати редиску від мурах допоможуть спеції
Врятувати редиску від мурах допоможуть спеції

Найкращий спосіб боротьби з мурахами на грядках з редискою — це звичайні спеції, які ϵ на кожній кухні. Просто візьміть корицю, соду, гірчицю та червоний перець і перемішайте один із одним. Потім — рівномірно розподіліть цю гостру суміш по грядках із редискою. Мурахи від такого добрив точно підуть геть.

Спосіб № 2: окроп або мильно-оцтовий розчин

Приготуйте розчин з мила, води та оцту. Або ж просто закипʼятіть воду на плиті. Цими рідинами треба обприскати мурашник, з якого шкідники повзуть на грядки з редискою. Зверніть увагу, що одніϵї обробки буде недостатньо. Треба заливати мурашник мильно-оцтовим розчином або ж окропом 3-4 рази на день.

Скористайтесь наведеними вище способами, щоб вберегти врожай редиски від надокучливих мурах. І яскраво-рожевий коренеплід опиниться на вашому столі до того, як його з усіх боків підточать ті самі мурахи.

Смачної вам редиски!

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: очікуйте на неприємності

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Стрілець, Овен, Діва: п'ятниця розкриє вам всю правду про людей з вашого оточення. Астрологічний прогноз.

Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: знаходьте всюди компроміс

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Терези, Лев, Скорпіон: спробуйте вислухати кожного та дати слушні поради - це піде вам на користь.

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: зовсім скоро все вирішиться

Гороскоп на 31 травня 2024 року для знаків Зодіаку Близнюки, Телець, Риби: астрологи прогнозують, що п'ятниця буде важливою для вашого майбутнього.