Ви будете в захваті від великих ягод та смаку: чим краще підживити кущі малини, щоб був великий врожай

Щоб отримати гарний врожай малини — навесні потрібно підживити кущі ціϵї культури певними добривами. Городники розповіли, яке підживлення буде корисним та принесе великий врожай.

Весняний період – час, коли малина потребує особливої уваги та догляду, щоб забезпечити їй відмінне здоров’я та плодоношення. Простіше кажучи, якщо ви хочете отримати багатий урожай смачних ягід, потрібно розуміти, що та сама малина, яка приносить насолоду нам у літні місяці, потребує допомоги і підтримки весною.

Коли температура повітря та ґрунту стає достатньо теплою, саме час розпочати процес підживлення малини. Серед ефективних добрив, які можна використовувати, є сечовина, аміачна селітра, перегній, торф, попіл, суперфосфат, коров’як. Проте, одним з цікавих і ефективних способів підживлення є використання попелу.

Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини
Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини

Садівники рекомендують вносити попіл у великих обсягах, і це робити кожні 2-3 роки. Попіл є чудовим органічним добривом, оскільки містить в собі важливі елементи, такі як калій, фосфор, магній і кальцій, які необхідні для здоров’я малини та її плодоношення.

Також варто звернути увагу на сидерати, які можуть значно спростити процес підживлення малини. Весною, в міжряддях кущів малини можна посіяти бобові рослини, такі як люпин, конюшину або горох. Ці рослини допомагають збагатити ґрунт азотом, а коли їх зелена маса розпадається в ґрунті, це ефективно рівняється з внесенням перегною або гною.

Коли сидерати починають квітнути, їх можна зрізати і залишити на місці. Вони будуть розкладатися, збагачуючи ґрунт корисними макро- та мікроелементами.

Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини
Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини

Настій коров’яку або кінського гною є також ефективним органічним добривом, яке допомагає рослинам отримувати необхідні поживні речовини. Щоб його приготувати, вам знадобиться відро, наполовину заповнене органікою. Потім додайте воду до верху, накрийте кришкою і залиште на бродіння в теплому місці.

Кожен день відкривайте контейнер і перемішуйте його вміст. Через 5-7 днів розведіть рідину водою у співвідношенні 1:10 і полийте ваші кущі малини у розмірі 1 відра на 1 квадратний метр.

Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини
Городники розповіли, чим варто підживити кущі малини

Перегній – це ще один тип органічного добрива, яке може бути корисним для вашого саду чи городу. Він представляє собою перегнилий органічний матеріал, який містить в собі багато поживних речовин для рослин. Однак, важливо пам’ятати, що для досягнення оптимального ефекту перегній повинен пролежати на ділянці принаймні рік.

Завдяки використанню органічних добрив у вашому саду та на городі ви зможете досягти більшого врожаю, зберегти родючість ґрунту та зробити свій сад більш екологічно чистим місцем.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.