Птахи до черешні та малини не прилетять: простий лайфхак, який збереже врожай ягід від пернатих ласунчиків

З настанням теплих весняних днів на садових деревах та кущах починають зріти соковиті ягоди малини та черешні. Дізнайтесь, як вберегти ягідний врожай від птахів, які бажають ними поласувати.

Коли настаϵ весняне тепло – дачники та городники починають чекати перших врожаїв та плодів своϵї праці. В теплу погоду ягідки на кущах малини та черешневих деревах починають швидко дозрівати. Але ϵ нюанс. Поки садівники та городники шукають рецепти солодкого ягідного варення або компотів на зиму — їх врожай ягід може… зникнути.

Справа в тому, що солоденьких ягід чекають не тільки дачники. Ними полюбляють ласувати й птахи, які прилітають в сад саме для цього. Якщо ви не бажаϵте, аби птахи ласували ягідками у вашому фруктовому саду — доведеться вжити деяких запобіжних заходів. Про них “Один факт” розповість далі.

Як вберегти врожай ягід від птахів: корисні поради
Як вберегти врожай ягід від птахів: корисні поради

Існуϵ багато різних засобів для відлякування птахів від ягідних кущів та дерев. Втім, багато садівників шукають найбільш гуманний, діϵвий та безпечний спосіб, який міг би і врожай ягід вберегти, і пташкам не зашкодити.

Один лайфхак буде найбільш діϵвим і точно допоможе досягнути очікуваного результату. Щоб захистити кущі малини та дерева із стиглою черешнею від нальотів пташок-ласунчиків — використайте звичайну харчову фольгу. Зазвичай вона ϵ на кухні в кожної господині.

Щоб скористатись запропонованим способом відлякування пташок — спочатку натягніть між деревами черешні або ж кущиками малини мотузку або тоненьку та міцну волосінь.
Наступним етапом — розділіть фольгу на смужки приблизно однакового розміру. Далі — зафіксуйте блискучі смужки фольги на мотузці. Вони будуть коливатись на вітру, яскраво виблискувати на сонці та відбивати світло. Пташки від такого шуму та блиску будуть лякатись і точно не всядуться на малинові кущі або черешневі деревця у вашому саду.

Як захистити врожай ягід в саду від птахів за допомогою харчової фольги: лайфхак
Як захистити врожай ягід в саду від птахів за допомогою харчової фольги: лайфхак

Шум та блиск, який створюϵ звичайна фольга – стаϵ для птахів сигналом про небезпеку. Тому вони навряд чи підлетять до черешні або малини, щоб поласувати ягодами.
Втім, не забувайте й про те, що птахи ϵ гарними помічниками і санітарами вашого саду. Вони поїдають шкідливих комах, що можуть псувати врожай овочів або ж фруктів. Саме тому не варто намагатися повністю вигнати їх із саду. Це принесе більше шкоди, аніж користі – вашим садовим рослинам, деревам та ягідним кущам.

Нові статті

Схожі статті

Як правильно засушити мʼяту на зиму? 5 способів, збереження користі та аромату “приправи” до чаю

Сушена мʼята – чудова рослина для приготування запашного чаю, соусів, салатів та маринадів. Якими способами можна її сушити, щоб заготовка зберегла усі свої корисні властивості?

“Ми вам передзвонимо”: Нікітюк придбала миттєву лотерею і показала, що виграла. 2 мільйони майже в кармані

Леся Нікітюк вирішила пошукати щастя в лотереї. Придбала квиток на касі найближчого супермаркету і показала усім процес стирання захисного покриття монеткою. Чи вдалось їй щось виграти?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

В житті 3 знаків Зодіаку настане біла смуга до кінця 2024 року. Хто ці щасливчики та що їм подарує Всесвіт?

“Я не хочу бути сином Ірини Білик”: 25-річний син співачки Гліб Оверчук розповів, чим займається зараз

Ірина Білик має двох синів, у яких різниця у віці складає 16 років. Гліб Оверчук є старшим сином та наразі проживає за кордоном, але пішов шляхом зіркової мами: чим займається юний артист?