Ідеальний час для висаджування помідорів у відкритий ґрунт: про нього знають всі господині – дізнайтесь і ви

Помідори, вирощені в домашніх умовах — завжди мають найкращий смак і суцільну користь. Коли краще за все висаджувати розсаду помідорів у відкритий ґрунт і які за яких погодних умов — читайте далі.

Помідори, вирощені в домашніх умовах — завжди смакують краще, аніж ті, що були куплені в магазині. Самостійне вирощування дозволяϵ експериментувати з різноманітними сортами помідорів.

Гарний врожай помідорів залежить й від дотримання правил посіву або ж посадки розсади. Досвідчені городники добре знають про те, що помідори полюбляють тепло. І тому їм потрібно багато сонячного світла на ділянці. Краще за все вони ростуть при температурі від +21 до +24 °С повітря на вулиці.

Поради по посадці помідорів у відкритий грунт
Поради по посадці помідорів у відкритий грунт

Взагалі розсаду помідорів пересаджують у відкритий ґрунт після того, як минуть ризики весняних заморозків. Тут все залежить від клімату в тому чи іншому регіоні.

Зазвичай розсаду помідорів висаджують на свіжому повітрі через 4-5 тижнів після того, як у вашому регіоні відбулись останні заморозки на поверхні відкритого ґрунту. Нічна температура на вулиці повинна сягати + 10°С або ж більше. Процедуру виконують через 10 днів після того, як минуть останні заморозки.

Щодо посіву насіння томатів, то його краще сіяти в ґрунт у теплиці і під навісом. Час посіву буде змінюватись й в залежності від сорту помідорів, які ви обрали для вирощування на присадибній ділянці. Саме тому важливо дотримуватись інструкції, яку пишуть на пакуванні виробники насіння томатів.

Як правильно посадити помідори у відкритий ґрунт
Як правильно посадити помідори у відкритий ґрунт

Насіння томатів добре проростають лише при температурі від + 18°С до + 25°С. Тому багато хто з городників радить висівати їх під навісом. І при цьому зовсім не важливо — у відкритому ґрунті будуть висіватись помідори, або ж в теплиці.

Помилки, які городники допускають під час висадки розсади або насіння томатів — можуть в подальшому зіпсувати увесь врожай. Саме тому варто дотримуватись корисних порад і сіяти помідори за усіма правилами.

Нові статті

Схожі статті

Щоб ложка стояла: як приготувати густе полуничне варення – головна таϵмниця, про яку не кожна господиня знаϵ

Густий і запашний полуничний джем можна приготувати в домашніх умовах. Головне — дотримуйтесь декількох нескладних порад. І тоді консистенція джему стане такою, що ложка в ньому буде стояти.

Вписав її ім’я в історію: хто та жінка, яка була коханням усього життя Василя Стуса і чекала його вічно

Щастя Василя Стуса з Валентиною Попелюх було зовсім недовгим. Та кохання до видатного чоловіка жінка пронесла крізь усе своє життя, дякуючи Богові за подароване почуття.

Як швидко і легко стерилізувати банки: 5 секретів від господині, який збереже свіжими ваші зимові заготовки

Літо — тепла і активна пора року. Хтось планує відпочинок, а гарні господині займаються консервуванням овочів та фруктів. І під час таких робіт важливо правильно стерилізувати банки для закруток.

Вперше стала мамою: зірка каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук народила первістка – яка стать і як назвали?

Відома телеведуча каналу 1+1 Іванна Онуфрійчук повідомила, що нарешті стала мамою вперше: що відомо про народження дитини та як все пройшло? Подробиці.