Місячний календар пересадки кімнатних рослин: сприятливі та несприятливі дні для орхідеї у травні 2024

Розводити орхідеї можуть лише люди, які залюблені у кімнатні рослини. Травень – ідеальний місяць для пересадки цієї гарної квітки. Але слід зважати на місячний календар, щоб усе пройшло, як належить.

Першим ділом запам’ятайте, що пересаджувати орхідею у стані квітування не можна. Та й не кожен рік це слід робити. Але якщо настала черга пересадити саме у 2024 році, то врахуйте дані місячного календаря.

Сприятливими днями для пересадки орхідеї є 16-19, 21-25, 27-30 травня. 15 і 20 травня займатися пересадкою не можна взагалі.

Коли у травні 2024 пересаджувати орхідею

Зазвичай орхідею пересаджують з інтервалом у 2-3 роки. Це краще робити навесні або восени. Ознаками, що свідчать про необхідність цієї процедури, є:

  • надмірне розростання кореневої системи поверх ґрунту;
  • поява великої кількості повітряних корінців;
  • поява блідих плям на листочках;
  • цвітіння орхідеї завершилося 3 місяці тому.

Квітучу рослину пересаджують лише у крайньому разі, якщо без цього вона може загинути. Відчищати старий ґрунт недоцільно. Треба перекласти весь корінь разом із брилою в новий вазон. А вже потім підсипайте новий. Обов’язковою умовою є наявність дренажу. Потім мають знаходитися шматочки кори вперемішку з землею.\

Коли у травні 2024 пересаджувати орхідею

Після пересадки рослину тримайте протягом 2 тижнів у тіні. Лише після цього переставляйте горщик ближче до світла. Але зважте, що ні протягів, ні прямих сонячних променів орхідея не повинна зазнавати.

До вибору горщика під орхідею слід поставитися дуже уважно. Бажано, щоб контейнер мав прозорі стінки. Тоді корінь зможе брати участь у фотосинтезі. Новий вазон має бути на 2 розміри більшим за той, в якому квітка зростає нині.

Отвір для зливу зайвої води має бути обов’язково, адже орхідея не любить надмірну вологу. Ґрунт краще купувати магазинний. Такий субстрат не потрібно підживлювати.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?