Місячний календар посівів на травень 2024: сприятливі дні, коли можна садити огірки для великого врожаю

Місячний календар посівів на травень 2024 року підкаже, коли краще посіяти огірки у відкритий ґрунт. Оберіть сприятливі дні для посадки огірків і врожай вас приϵмно здивуϵ.

Травень — ідеальний час для посіву різноманітних культур у відкритий ґрунт. Агрономи назвали найкращі та не дуже сприятливі дні для посадки насіння огірків згідно із порадами Місячного календаря.

Досвідчені огірки завжди садять огірки саме в травні. Зазвичай у відкритий ґрунт в останній місяць весни пересаджують готову розсаду, вирощену в теплиці або ж на домашньому підвіконні.

Огірки, вирощені з розсади, швидко підуть в ріст. Рослини виростуть сильними та порадують городників соковитими, хрумкими та смачними плодами.

Навіть якщо ви запланували виростити огірки з насіння у відкритому ґрунті, то травень — ідеальний час для посіву. Земля в цей час вже добре прогріта. В будь-якому випадку, перед посадкою насіння огірків варто скористатись порадами Місячного календаря на травень 2024 року.

Коли краще посадити насіння огірків в травні 2024 року?

Коли краще саджати насіння огірків в травні 2024 року
Коли краще саджати насіння огірків в травні 2024 року

Місяць як супутник Землі, маϵ 4 активні фази. Але тільки дві з них найбільш продуктивні для отримання гарного врожаю. У фазі зростаючого Місяця найкраще росте наземна частина огірків. В той же час період між Повнею та Молодиком — ідеальний час для розвитку коріння в розсаді огірків. Взагалі, коли на небі Повний місяць або Молодик — від будь-яких посівів огірків краще утриматись взагалі.

Місячний календар посівів на травень 2024 року радить сіяти огірки у відкритий ґрунт в наступні дні: 17, 18, 19, 20, 21 і 22 травня. Будь-які дії, повʼязані із рослинами на городі навесні краще виконувати в період зростаючого Місяця.

Найнесприятливіший день для посівів огірків у відкритий ґрунт — це 23 травня 2024 року. Щоб огірки з насіння краще зійшли у відкритому ґрунті в останній місяць весни — їх краще проростити перед посівом.

Для пророщування насіння огірків найкраще підходить рожевий розчин марганцівки з водою. В цей розчин потрібно опустити насіння на 30 хвилин. Після цього дістати та промити під теплою проточною водою. Далі на пласку тарілку треба викласти паперову серветку або ж марлю, змочену чистою водою.

Сприятливі дні для посіву насіння огірків у відкритий грунт в травні 2024 року
Сприятливі дні для посіву насіння огірків у відкритий грунт в травні 2024 року

На марлю або вологий папір розкласти насіння огірків після вимочування в розчині марганцівки. Тарілку поставити в тепле та темне місце — до проростання насіння. Воно буде повністю готове до посіву.

Нові статті

Схожі статті

Любовний гороскоп на червень 2024: які романтичні сюрпризи чекати знакам Зодіаку в перший місяць літа

Любовний гороскоп на червень 2024 розповість, які сюрпризи підготував перший місяць літа кожному з 12-ти знаків Зодіаку в романтичній сфері життя. Дізнайтесь, кого чекають гармонія і довіра.

Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Всі чоловіки Ади Роговцевої, яка стала іконою жіночої краси: закохалася у вчителя і була розлучницею

Ада Роговцева має вигляд милої, ніжної та дуже правильної жінки. Але й у душі цієї праведниці здатні палати шалені пристрасті. Ось так і трапилося в житті акторки заборонене кохання.

“Ми більше не можемо це приховувати”: Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська очікують на поповнення

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська опублікували відео, в якому натякнули на те, що вони чекають поповнення: невже між суддями "МастерШеф" роман?