У вас ще є час, тож поспішіть зробити це: що можна посадити на городі до кінця травня 2024. Список варіантів

Якщо ви цього не зробили досі, не хвилюйтесь - ще є декілька днів: які культури можна посадити на вашому городі до кінця весни, щоб отримати великий врожай?

У травні городники вже активно готують свої ділянки до посівів, питання про те, що саме варто посадити на городі, стає особливо актуальним. Особливо цікавлять вирощувачів овочі, зелень та баштанні культури – їхні врожаї завжди привертають увагу своєю смакотою та корисністю.

Заради успішного врожаю в травні можна висаджувати різноманітні овочі та зелень, які, крім тепла, вимагають правильного догляду та сприятливих умов для росту.

Однією з перших культур, які можна посадити, є огірки. Ці теплолюбні рослини потребують теплого ґрунту для успішного росту, тому найкраще висаджувати їх лише тоді, коли земля вже нагрілася досить. Щоб забезпечити гарний урожай, важливо правильно розмістити насіння в лунках.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

До числа культур, які люблять тепло також належать дині та кавуни. Вони потребують достатньо теплої погоди для виростання, тому в травні вже настав час для їхнього висадження.

Кабачки і гарбузи також варто висаджувати в цей період, особливо якщо у вас не вистачило часу на це у квітні. Сорти цих овочів, що швидко дозрівають, дозволять отримати перший урожай навіть раніше, ніж у вашого сусіда.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

Редиска, з своїм швидким темпом росту, також чудово підходить для висадки у травні. Цю овочеву культуру можна сіяти як у квітні, так і протягом усього травня, забезпечуючи регулярні посіви. Головне, щоб ґрунт був достатньо прогрітий до +8-10°С для успішного проростання насіння.

Саджанці капусти розсаджують протягом травня, щоб отримати врожай раніше та забезпечити його якість. Базилік, як відомо, вважається культурою, що потребує тепла. Звичайно, для успішного вирощування цієї рослини необхідна стабільна температура від +18 до +20°С. Поспішати з посівом базиліку не варто, бо це може призвести до невдачі – його сіяння потребує уважного планування.

Насправді, морква, відмінності від базиліку, виявляється відносно стійкою до низьких температур. Тому, навіть у травні можна висівати цей коренеплід. Вибираючи ранні сорти, садіння моркви в цей період дозволить отримати врожай раніше, не дивлячись на пізніший посів.

Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня
Садівники розповіли, що можна посадити на городі до кінця травня

Помідори та перець – два незамінні компоненти садівництва, що вимагають уваги протягом усього травня. Висаджувати їх на город рекомендується через розсаду. Проте, у випадку загрози поворотних заморозків, потрібно здійснити посадку наприкінці місяця.

Петрушка, кріп, зелена цибуля, салати, коріандр та щавель – достатньо, щоб ґрунт прогрівся до +5°С для їхнього успішного росту. Якщо ви ще не посадили ці культури, зараз саме час віддати їм увагу.

Нові статті

Схожі статті

“У білій вишиванці”: Віталій Козловський із дружиною Юліϵю Бакуменко похрестили новонародженого сина Оскара

Співак Віталій Козловський, що вперше став батьком 25 лютого 2024 року — днями похрестив новонародженого сина. Читайте далі, де була проведена урочиста подія і чи відомі імена хрещених батьків?

Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

55-річна Надя Матвєєва зізналася, чи робив їй пропозицію 35-річний бойфренд: “Цього моменту не відбувається”

Надія Матвєєва вперше відверто розповіла, чи освідчувався їй молодий коханий та коли буде весілля: що відомо про чоловіка телезірки? Подробиці особистого життя.