Є простий лайфхак, який допоможе вам збільшити врожай: що потрібно посадити біля огірків, щоб вони вродили

Якщо ви хочете збільшити кількість огірків на вашому городі, потрібно знати одне просте правило: що варто посадити поруч з ними, щоб вам заздрили сусіди.

Перш ніж розпочати висадку огірків на вашу грядку, важливо врахувати, яке сусідство буде для них найбільш вигідним, а яке може негативно позначитися на їхньому рості і урожайності. Ефективне розташування рослин відіграє важливу роль у формуванні якості та кількості врожаю, оскільки деякі рослини можуть по-різному взаємодіяти між собою, впливаючи на здоров’я та розвиток огірків.

Один із варіантів сприятливого сусідства для огірків – це кукурудза. Кукурудза, особливо високоросла, може створити сприятливий мікроклімат на грядці, що сприяє збільшенню урожаю огірків навіть на 20%. Вона функціонує як природна опора, допомагаючи зберегти вологу та захистити рослини від негативного впливу навколишнього середовища.

Городники розповіли, що потрібно посадити біля огірків, щоб збільшити врожай
Городники розповіли, що потрібно посадити біля огірків, щоб збільшити врожай

Ще одним корисним сусідом для огірків є соняшник. Соняшник, ростучи поруч, може слугувати не лише захисною бар’єрною рослиною, а й додатковим джерелом корисних елементів, таких як залізо та цинк, які є важливими для здоров’я огірків. Це сприятиме не лише підвищенню врожаю, а й покращенню якості овочів, надаючи смаку та вітамінної цінністі.

Також, важливо розглянути можливість висадки бобових культур поруч з огірками. Квасоля або горох, ростучи поруч з огірками або на периферії грядки, можуть позитивно впливати на ґрунт, збагачуючи його азотом. Це надасть додаткового живлення огіркам та подарує вам високу врожайність.

Городники розповіли, що потрібно посадити біля огірків, щоб збільшити врожай
Городники розповіли, що потрібно посадити біля огірків, щоб збільшити врожай

Правильно підібране сусідство для огірків може значно покращити якість та кількість врожаю, забезпечуючи вам смачні та здорові овочі протягом всього сезону, але також необхідно правильно доглядати за ними.

Нові статті

Схожі статті

На них дивляться мільйони: за ким в соцмережах найбільше слідкують українці – Каменських, Брежнєва та інші

Деякі з них більш відверті з аудиторією, а хтось тримає своє життя якомога далі від публічних постів та сторіз? Українські знаменитості, які мають найбільшу аудиторію: Дорофєєва, Брежнєва та інші.

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?