Чому редиска виростаϵ гірка і йде в бадилля: ось чого краще не робити, щоб коренеплід виріс смачним

Якщо редиска на вашій грядці виросла гіркою — щось під час догляду зроблено не так. Можливо, поливів було недостатньо чи посадки занадто загущені. Чому саме коренеплід гірчить — читайте про це далі.

Бувають випадки, коли редис на грядці виростаϵ занадто гірким. Частіше за все це повʼязано із неправильним доглядом за городньою культурою. Далі “Один Факт “розповість, яких саме помилок слід уникати, щоб врожай редису мав відмінні смакові властивості.

Правила поливу

Правила поливу редиски на грядках
Правила поливу редиски на грядках

Редис дуже любить рясні та регулярні поливи. Поливати культуру потрібно на усіх етапах розвитку коренеплоду — від посівів до збору коренеплодів.

Під час поливів редису варто перевіряти, щоб ґрунт у місці посадки культури був зволожений на 20-30 см вглиб. Найкращий спосіб для поливу грядок з редисом — це дощування.

Його використання не сприятиме розмиванню ґрунту та не буде травмувати коріння. Під час літньої спеки грядочки з редисом поливають рано вранці або надвечір, коли сонце вже закотилося за обрій.

Якщо погода на вулиці прохолодна — полив редису здійснюють кожні 2-3 дні.

Чому редиска стаϵ гіркою
Чому редиска стаϵ гіркою

Несвоϵчасний збір врожаю

Редиску з грядок треба збирати по мірі її достигання. Якщо робити цю процедуру не вчасно, то в перезрілих плодах смак буде не самим кращим. Перезрілі коренеплоди редису частіше стають гіркими.

Велика кількість бурʼянів на грядці

На грядках з редисом варто своϵчасно і регулярно прибирати бурʼяни. Бо вони витягують з ґрунту корисні речовини та вологу. Через це редис набуваϵ гіркого смаку.

Періодично на грядках з редисом важливо рихлити ґрунт. Роблять це на глибину не більш, ніж 3-4 см — щоб ніжні корінці рослини залишились неушкодженими. Рихлять ґрунт зазвичай після кожного поливу редиски.

Загущені посадки

Редиска може стати гіркою, якщо коренеплоді в землі розташовані занадто близько один від одного. Якщо ви й посіяли редиску занадто густо — обовʼязково її прорідіть. Видаліть найслабші проростки на 6-7 день після появи перших сходів. Між саджанцями треба залишити відстань приблизно 3-5 см.

Через 4 тижні після цього потрібно провести другий етап проріджування. Всі слабкі паростки видаляють, залишаючи між бадиллям відстань в 1-2 см. Востаннϵ насаджування редиски проріджують після того, як дозріють перші коренеплоди.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.