Ви просто ніколи не знали про це: що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим і солодким на вашому городі

Виросте великим та солодким, але необхідно зробити одну просту річ для цього: що саме потрібно для буряка, щоб отримати гарний врожай. Ви будете задоволені результатом.

Щоб забезпечити рясний урожай солодкого та великого буряка, не вистачає лише його посадити. Від посадки до збору, догляд за рослиною вимагає уважності та системності. Однак, часто навіть досвідчені городники зіштовхуються з проблемою дрібних коренеплодів. Чому так відбувається і як цього уникнути?

По-перше, варто звернути увагу на густоту посіву. Чим більше рослин на квадратному метрі, тим менше місця для розвитку кожної окремої рослини. Буряк потребує достатньої площі для формування великих коренеплодів, тому важливо залишати між ними достатньо простору.

Буряк потребує достатнього зрошення, але надмірна волога може призвести до ущільнення ґрунту та недостатнього доступу коренів до повітря. Це може гальмувати ріст коренеплодів та сприяти утворенню менших буряків.

Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким
Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким

Недостатність вологи може призвести до того, що коренеплоди замість нарощення розміру пристосуються до обмежених умов та залишаться маленькими. Щоб забезпечити той самий буряк, але з більш солодким смаком, потрібно враховувати склад ґрунту та правильно балансувати його, враховуючи потреби буряка.

Одним з головних кроків є уникнення внесення гнію в ґрунт. При розкладанні гною вивільняється велика кількість азоту, який може призвести до посиленого росту бадилля і надання буряку гіркуватого присмаку. Тому краще уникати використання гною або внести його у мінімальних кількостях.

Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким
Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким

Для досягнення оптимального смаку буряка також важливо забезпечити правильний рівень pH ґрунту. Буряк краще росте в ґрунтах зі значенням pH від 6,5 до 7,5. Якщо рівень кислотності ґрунту не відповідає цим значенням, можна скористатися різними методами для його корекції.

Наприклад, для підкислення лужних ґрунтів можна використовувати торф, курячий послід або кислі добрива. Для нейтралізації кислих ґрунтів можна застосовувати золу, яєчну шкаралупу або вирощувати спеціальні сидерати, які допоможуть підвищити pH ґрунту.

Для солодкого смаку буряка є важливим підживлення його після проріджування розчином золи і кухонної солі. Зазвичай, додавання звичайної солі допомагає збільшити вміст цукрів у буряках. Рекомендується розвести золу і сіль у теплій воді та полити цим розчином бурякову грядку через 2-3 тижні після першого проріджування.

Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким
Городники розповіли, що потрібно зробити, щоб буряк виріс великим та солодким

Наявність бору у ґрунті сприяє формуванню солодкого та смачного буряка. Якщо необхідно, можна внести бор у ґрунт за допомогою відповідних добрив або обробки.

Щоб буряк виріс солодким, важливо уникати внесення гною, коригувати рівень pH ґрунту, підживлювати його необхідними мінералами, такими як бор, і правильно здійснювати підживлення. Виконуючи ці кроки, ви зможете насолодитися солодким та смачним буряком з вашої власної ділянки.

Нові статті

Схожі статті

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.

“Колись ми були малі і сварилися”: зірка 1+1 Валентина Хамайко показалась разом зі своєю сестрою (ФОТО)

Валентина Хамайко нещодавно стала офіційною дружиною, а тепер відправилась у невелику подорож зі своєю сім'єю: що відомо про сестру зірки та як виглядає?