Чим обробити полуницю під час цвітіння, щоб ягоди виросли солоденькими: ці методи перевірені на практиці

Полуниця виросте солоденькою, якщо під час цвітіння пагонів цю рослину правильно обробити. "Один Факт" розповість, які засоби використовують для обробки полуничних насаджень досвідчені городники.

Обробка насаджень полуниці під час цвітіння – важливий етап, який допоможе захистити рослину від шкідників та хвороб. Якщо ви хочете отримати гарний врожай солодкої, смачної і корисної ягоди — оберіть безпечні методи для обробки рослини.

Розчини з натуральним складом

Натуральні розчини для обробки пагонів квітучої полуниці роблять із інших рослин. Частіше за все для цього використовують часник, перегін або гіркий перець. Їхній аромат добре відлякуϵ різноманітних шкідників.

Чим обробити полуницю під час цвітіння: натуральні розчини
Чим обробити полуницю під час цвітіння: натуральні розчини

Досвідчені городники часто висаджують полуницю поряд із часником. Ця рослина із різким ароматом надійно захистить пагони полуниці від комах.

Наступного дня після обробки полуничних насаджень натуральним розчином, зробленим із рослин — можна додатково обробити й листя полуниці. Для цього готують розчин з води та меду у наступних пропорціях: в 1 літрі води розчиняють 1 чайну ложку меду. Готову рідину використовують для обробки.

Бордоська суміш

Бордоська суміш для обробки полуниці під час цвітіння готуϵться із сірки та вапна. З цих компонентів роблять суміш і нею обробляють плантації з полуницею.

Бордоська суміш ефективно протидіϵ деяким шкідникам та грибковим захворюванням, які можуть вражати полуницю.

Мульча

Під час цвітіння полуниці досвідчені городники вкривають ґрунт навколо її насаджень мульчою. Така робота не тільки збереже вологу в ґрунті, але й буде сприяти здоровому росту рослин.

Чим обробити полуницю під час цвітіння: мульчування
Чим обробити полуницю під час цвітіння: мульчування

Усі засоби, які використовуються для обробки полуниці — повинні бути безпечними як для навколишнього середовища, так і для людей, інших рослин і тварин.

Під час обробки квітучої полуниці варто дотримуватись інструкції і рекомендованого дозування.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?