Бабуся підказала легкий спосіб, як почистити молоду картоплю за 5 хвилин: навіть за ніж не беруся

Молоду картоплю господині не люблять, бо її дуже марудно обчищати. Та є кілька лайфгаків, за допомогою яких ця справа займе не більше 5 хвилин. У деяких випадках навіть ніж не знадобиться.

Часу зазвичай багато не буває. Тож щоб швиденько нагодувати домашніх, слід ретельно почистити молоду картоплю. Довго скребти ножем не доведеться. Все можна зробити буквально за 5 хвилин.

Сіль

Ці білі кристали здатні не лише підсолити страву, але й допоможуть швидко впоратися з молодою картоплею. викладіть бульби середнього розміру в каструлю. Насипте туди кам’яну, а не мелену сіль.

Як швидко почистити молоду картоплю без ножа – чотири корисних лайфгаки

Накрийте кришкою та потрусіть місткість. Тоненька молода шкуринка зійде. Залишиться лише промити картоплю під проточною водою, щоб прибрати залишки солі та лушпиння.

Вода

Якщо залити молоду картоплю водою, накрити кришкою та витримати 5 хвилин, то вийде дуже легко обчистити бульби. Знову доведеться потрусити каструлю. Після цього воду злийте, а картоплю промийте в іншій воді. За необхідності повторіть процедуру з замочуванням.

Як швидко почистити молоду картоплю без ножа – чотири корисних лайфгаки

Перепад температур

Залийте молоду картопельку спочатку окропом. Витримайте кілька секунд, після чого замініть воду на крижану. Різкий зігрів, а потім охолодження, тоненька шкуринка легко зійде й шкребти бульби ножем не доведеться.

Пакет

Поліетилен теж може стати у пригоді в нашій справі. Складіть бульби в пакет, всипте 2 ложки грубої солі. Зав’яжіть його міцненько і кілька хвилин перетирайте картоплю крізь плівку руками. Так удасться дуже швидко позбавити картоплю від лушпиння. Потім, звісно, потрібно промити картоплю водою.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?