Дивний метод, але дуже дієвий: що потрібно зробити, щоб перевірити курячі яйця на свіжість в магазині

Тепер кожного разу, коли будете у продуктовому магазині, робіть це: як перевірити курячі яйця на свіжість за допомогою кількох простих способів.

У процесі відвідування магазину, кожен споживач, який бажає придбати свіжі яйця, має певні стратегії, які можуть допомогти перевірити їхній стан.

Під час походу до магазину за яйцями, перш ніж додати їх до свого кошика, слід дотримуватися кількох важливих кроків. По-перше, слід звернути увагу на кут яйця. Яйця, які тримаються під піднятим тупим кутом, можуть бути ознакою їхньої псування. Такий орієнтир допомагає уникнути купівлі зіпсованих продуктів.

Експерти розповіли, як перевірити курячі яйця на свіжість в магазині
Експерти розповіли, як перевірити курячі яйця на свіжість в магазині

Далі варто оглянути яйця на наявність будь-яких пошкоджень, таких як тріщини, оскільки це також може свідчити про їхню несвіжість або непридатність для споживання. Згідно з рекомендаціями, яйця є придатними для споживання протягом 30 днів з дати виробництва.

Однак, найпростіше та дуже ефективне правило полягає в потрясінні яйця. Якщо при потрясці яйце не видає сторонніх звуків, це може бути сигналом його свіжості. Цей метод є досить надійним і може допомогти визначити, чи яйця в хорошому стані.

Курячі яйця можна заморожувати
Курячі яйця можна заморожувати

У домашніх умовах перевірити свіжість яєць може бути не складно. Ви можете просто взяти і розбити яйце. При цьому жовток повинен бути опуклим, а білок – в’язким і погано зібраним навколо жовтка. Цей метод може бути трохи більш точним, оскільки дозволяє оцінити структуру яйця більш детально.

Ще один спосіб – помістити яйця у воду. Якщо вони будуть лежати на дні горизонтально, це свідчить про їхню свіжість. Однак, якщо яйця піднімаються тупим кутом вгору, вони не є першої свіжості, але все ще придатні в їжу. Але яйця, які повністю спливли на поверхню, вже не можна вживати – краще їх викинути. Ці методи допоможуть вам визначити свіжість яєць та впевнитись у якості продукту перед вживанням.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".