Врожай буде величезним: що потрібно посіяти на вашому городі у червні 2024 року. Список варіантів

Ви будете 100% задоволені таким гарним врожаєм якщо посадите ці культури на початку літа, а не пізніше: що саме варто посіяти у червні 2024 року.

У червні, коли робота на городі вже в повному ході, може виникнути ситуація, коли деякі грядки залишаються порожніми через нестачу часу чи ресурсів у весняний період. Червень – ідеальний час для надолуження в роботі на городі. Це час, коли можна успішно посіяти різноманітні овочеві культури та зелень, щоб забезпечити себе свіжими продуктами протягом літа та осені.

Зелень

Серед овочевих культур, які можна успішно посіяти в червні, на перше місце слід відзначити зелень. Салат, кріп та шпинат – це лише деякі з овочів, які можна успішно посадити в цьому місяці. Салат, наприклад, можна посіяти ще навесні або в квітні-травні, і перший врожай з відкритого ґрунту можна буде зібрати в кінці травня або на початку червня.

Однак не варто перейматися, якщо грядки салату залишилися порожніми, оскільки врожай можна буде збирати протягом усього літа. Головне – регулярно підсівати салат кожні два тижні, щоб мати постійний доступ до свіжої зелені.

Городники поділились лайфхаком, що потрібно посіяти на початку літа на городі
Городники поділились лайфхаком, що потрібно посіяти на початку літа на городі

Важливо також підібрати відповідне насіння, оскільки сорти салатів поділяються на літні, весняні та осінні. При догляді за салатною зеленню необхідно регулярно поливати рослини, особливо в спекотні літні місяці, щоб уникнути гіркоти у листках.

Зелена цибуля

У літній період вирощують зелену цибулю. Вона може бути посіяна разом із морквою. Цибуля потребує ретельного догляду за ґрунтом та перед посадкою його необхідно ретельно підготувати. У спекотні місяці рослину слід рясно поливати.

Коренеплоди

Коренеплоди різних видів варто сіяти в перші місяці літа для того, щоб мати запаси на зиму. У південних регіонах цей процес може тривати до середини липня, в той час як у північних – до червня.

Посів ранніх сортів ріпи в червні дає можливість зібрати врожай через 1,5-2 місяці. Тривалість дозрівання залежить від сорту: від 45 до 90 днів. Ріпа не переносить спеки, тому її слід обов’язково поливати в спекотні місяці.

Городники поділились лайфхаком, що потрібно посіяти на початку літа на городі
Городники поділились лайфхаком, що потрібно посіяти на початку літа на городі

У червні та пізніше вирощувати буряк – це вигідна справа. Буряк не переносять посів на одному місці довгий час, краще садити його там, де росли раніше цибуля, томати, баклажани, перець та картопля.

Морква – ще один важливий культурний рослина для посіву у червні. Ця культура дозріває протягом 90-135 днів і підходить для зимового зберігання, особливо якщо вибрати відповідні сорти. Її краще сіяти на місці, де раніше росли редис, капуста або кабачки.

Ще одна корисна культура для посіву у червні – це стручкова квасоля. Перед посівом сухі боби слід замочити у воді, а для підтримки пагонів потрібно встановити опори. Краще садити кілька сортів квасолі поруч, щоб збільшити врожайність. Ідеальними попередниками для квасолі будуть томати, перець, баклажани, огірки, цибуля, часник, буряк і кабачки.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.