Місячний посівний календар на червень 2024: сприятливі та несприятливі дні для посадки різних культур

Якщо ви не знаєте, коли посадити ваші культури на город - спробуйте зробити це за місячним посівним календарем. Сприятливі та несприятливі дні у червні 2024.

У червні 2024 року прихильникам садівництва та городництва пропонується скористатися місячним посівним календарем для ефективного планування своїх дій та досягнення вражаючих результатів на городі. Згідно з місячним календарем, варто використовувати такі дати, як 1-3, 5, 6, 10, 11, 14, 15, 19, 20, 24, 27, 29 та 30 числа червня.

Ці періоди ідеально підходять для висадження рослин, пересадки, поливу, розсадки, мульчування, обрізування та інших важливих садових справ.

Городники розповіли, що і коли садити для багатого врожаю у червні
Городники розповіли, що і коли садити для багатого врожаю у червні

Відповідно до цього календаря, з 1-го по 3-є число, а також з 19-го по 20-е, 24-го та від 26-го до 30-го червня настає найбільш сприятливий час для висадження та обробки зелених культур, до яких відносяться салат, огірки, томати, баклажани, солодкий перець, кабачки, патисони та гарбузи. З цими датами пов’язується найкращий період для посіву насіння та догляду за квітами, кущами і деревами.

З іншого боку, існують дати у червні, коли проведення садових робіт може бути менш вигідним. Зокрема, 4, 8, 13, 17, 18 та 26 числа цього місяця рекомендується відвести на інші справи, оскільки вони не є сприятливими для садових робіт. Такий підхід допоможе забезпечити ефективне використання часу та ресурсів, дозволяючи відкласти садові роботи до періодів, коли вони будуть мати більший вплив і результативність.

Городники розповіли, що і коли садити для багатого врожаю у червні
Городники розповіли, що і коли садити для багатого врожаю у червні

Згідно з календарем, 5-е, 6-е, 10-е, 11-е, 14-е, 15-е і 27-е числа виявляються найбільш вигідними для росту коренеплодів, таких як редис, редька, дайкон, буряк, морква, цибуля, горошок та бобові культури.

З 1-го по 3-є число, 9-го, з 10-го по 12-е, 24-го та 25-го числа, є сприятливий період для висадження капусти – як цвітної, так і білоголової. Садівники рекомендують використовувати ці дати для успішного вирощування культур.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.