У вас є ще цілий місяць попереду: коли найкраще садити кабачки у червні 2024 року – сприятливі дні

Обов'язково зробіть це найближчим часом та отримайте гарний врожай: які дні є вдалими для посадки кабачків у червні 2024 року? Як садити та як доглядати за ними?

Садіння кабачків- це процес, який має певний сприятливий час для посадки, але також вимагає уваги до погодних умов. На початку травня і до третьої декади червня відбувається активне посівання кабачків у відкритий ґрунт. Однак, щоб досягти успішного результату, необхідно врахувати не лише календар, а й температурні показники.

Ідеальна температура ґрунту для садіння кабачків становить 12-13°С, і також важливо, щоб не було загрози морозів. Садіння насіння у холодний ґрунт може призвести до поганого проростання або його повного відмовлення від зростання. Багато садівників використовують стратегію посіву двома способами: спочатку через розсаду, а потім безпосередньо в ґрунт.

Городники розповіли, коли найкраще садити кабачки у червні 2024
Городники розповіли, коли найкраще садити кабачки у червні 2024

Оптимальними датами для посадки кабачків за місячним календарем є 3-4, 8-9, і з 12 по 20 червня. Вибір ділянки для вирощування кабачків відіграє значну роль в успішному вирощуванні цих овочів. Кабачки люблять багато сонячного світла, тому обирайте місце, яке отримує достатню кількість прямих променів сонця протягом дня.

Перед посадкою кабачків, необхідно підготувати ґрунт. Розпушіть його на глибину близько 10 см, це забезпечить хорошу вентиляцію кореневої системи. Також рекомендується внести добрива, наприклад, 15 грамів аміачної селітри на кожен квадратний метр. Це допоможе забезпечити кабачкам необхідні поживні речовини для активного росту.

Городники розповіли, коли найкраще садити кабачки у червні 2024
Городники розповіли, коли найкраще садити кабачки у червні 2024

Насіння кабачків можна замочити в чистій воді без хлору протягом кількох годин, а потім просушити на вологій серветці. Сійте насіння на грядці на відстані близько 50 см одне від одного. Глибина сівби повинна бути приблизно 3-4 см. Якщо бажаєте забезпечити собі додатковий захист, вкладіть у кожну лунку 2-3 насінини. Пізніше можна буде прорідити зайві паростки, залишивши найсильніші рослини для подальшого росту.

Слід пам’ятати, що кабачки — це рослини, які люблять вологість, тому після посадки регулярно поливайте їх, особливо у періоди сухожильних погодних умов. Також не забувайте про видалення бур’янів та регулярну підгодівлю рослин. З дотриманням цих порад, ви отримаєте врожайні і смачні кабачки, які стануть прикрасою вашого столу.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?