Це 100% потрібно зробити влітку якомога швидше: які кімнатні рослини потребують пересадки в сад

Ці кімнатні рослини потребують більше світла та місця, тому обов'язково пересадіть їх у сад на літній період: що саме необхідно перемістити з будинку на вулицю?

У літні місяці безліч кімнатних рослин потребують зміни умов утримання для досягнення кращого росту. Це стосується рослин, які належать до субтропічної, тропічної, пустельної та гірської флори. 

Деякі квітучі рослини, що зазвичай розквітають восени та взимку теж можна перемістити на вулицю, оскільки на відміну від будинку, на вулиці є можливість надати їм потрібний період спокою. 

Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад
Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад

Серед рослин, які потребують переміщення в сад можна відзначити такі види, як: цитрусові, пальми, юка, гібіскус, пеларгонії, аспарагус, жасмин, абутилон, фуксії, кактуси, алое, гербери, бальзаміни, гортензії, плющ, амариліс, папороті, рододендрони, камелії, бегонії, пентас, драцена, сансевієрія, хлорофітум, агава, бромелія, заміокулькас, аралія та цимбідіум.

Переміщення рослин на свіже повітря під час літніх місяців є корисним для їх здоров’я та росту. Однією з головних переваг є забезпечення їм більшого доступу до природного світла, що підтримує нормальний метаболізм та фотосинтез та допомагає рослинам отримувати необхідний для життя енергетичний запас.

Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад
Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад

Переміщення рослин на свіже повітря допомагає їм адаптуватися до нових умов і покращує їх загальний стан. Зміна середовища та свіже повітря збільшують витривалість рослин та зменшують їх схильність до захворювань. Це особливо корисно у випадку рослин, що страждають від хвороб або вирощуються у неприродних для них умовах.

Переміщення рослин також може допомогти їм отримати більше вологи. Рослини можуть отримувати її не тільки через полив, але і через дощі, що зменшує необхідність регулярного поливу. Однак слід пам’ятати, що переміщення рослин на свіже повітря має бути здійснене з обережністю. Деякі рослини не здатні адаптуватися до різкої зміни умов, тому їх потрібно пересаджувати на свіже повітря поступово.

Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад
Городники розповіли, які кімнатні рослини потрібно пересадити влітку в сад

Необхідно слідкувати за шкідниками, які можуть нападати на рослини у саду. Регулярне використання відповідних засобів захисту допоможуть запобігти поширенню шкідників і хвороб.

Таким чином, переміщення кімнатних рослин у сад влітку є корисною практикою, яка сприяє їхньому здоров’ю. Головне – забезпечити рослинам належні умови і поступову адаптацію до нового середовища.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.