Посипаю цим засобом картопляні кущі і колорадський жук лізти на них зовсім не хоче: дешево і ефективно

Щоб колорадський жук не поласував картоплею на грядці раніше за вас — посипайте кущі культури засобом, який точно цьому шкіднику не сподобається. Як приготувати цей засіб — "Один Факт" розповість.

Колорадський жук може стати серйозною небезпекою для врожаю картоплі. Щоб шкідник не зіпсував насадження культури на грядці — дачникам потрібно заздалегідь подумати про те, як захистити рослину.

Багато досвідчених городників не знайомі з усіма засобами боротьби із колорадським жуком на картоплі. Дехто з них вважає, що хімічні засоби є найбільш дієвими проти колорадського жука. Звісно, певний ефект вони мають, але не такий великий, як хотілося б.

Як запобігти появі колорадського жука на картоплі: допоможе зола
Як запобігти появі колорадського жука на картоплі: допоможе зола

Чудово розправитись із смугастим шкідником допомагають народні засоби.

Коштують вони недорого і не тільки жуків проженуть з ділянки, але й кошти ваші заощадять.
Обробку кущів картоплі від колорадського жука проводять в певний час і декілька разів за сезон — щоб ефект був максимальний та помітний.

Рано вранці кущі картоплі посипають деревинною золою. Зробити це бажано до того, як вранішня роса під впливом сонячних променів висохне. Якщо вночі ділянку з картоплею рясно полив дощик — то на ранок створюються ідеальні умови для обробки насаджень деревинною золою.

Протягом усього дачного сезону кущі картоплі посипають золою від спаленої деревини 5 разів. Остання процедура проводиться приблизно всередині літа.

Городники радять золу перед використанням просіяти. І вже потім — посипати нею картопляні кущі. Що стосується норм засобу, то тут все просто. На кожну сотку, засаджену картоплею — потрібно взяти 10 кг золи.

Якщо посипати кущі картоплі золою - колорадський жук на них не залізе
Якщо посипати кущі картоплі золою – колорадський жук на них не залізе

Деревинна зола може бути різною. Її ефективність залежить від того, з якої саме деревини вона отримана. Досвідчені городники добре знають, що найбільш дієвою проти колорадського жука на картоплі буде зола березова. Але й інші різновиди також дають гарний ефект у боротьбі зі шкідником.

Нові статті

Схожі статті

За 4 роки змінився так, що не впізнати: Олег Винник показав, який вигляд має зараз і куди зник з України

Олег Винник показався у Німеччині та стало помітно, що співак значно змінився протягом чотирьох років: як наразі виглядає чоловік та з ким зображений на фото?

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?