Чим швидко відмити руки від шовковиці, допоможе і після молодої картоплі: найкращий секрет від бабусь

Наприкінці весни і на початку літа розпочинається сезон шовковиці. Ласувати солоденькою ягодою полюбляють усі, а ось як відмити руки після неї – знає не кожен. "Один Факт" назве ефективні засоби.

Шовковиця — ягода, що відома багатьом українцям. Вона дозріває на початку літа, в червні і може бути різних кольорів. Чорна, рожева, біла, кисла або солодка — кожен зможе віднайти в такому асортименті шовковицю на власний смак.

Єдина проблема, яка може виникнути під час вживання шовковиці — це плями від неї на руках. Хоча проблемою їх назвати не можна, якщо знати дієві засоби, що допомагають швидко відмити руки від слідів шовковиці. “Один Факт” пропонує їх до уваги читачів.

5 природних засобів, що відмиють з рук плями від шовковиці

Якщо ваші руки забруднила шовковиця — спробуйте засіб, приготований на основі лимонної кислоти. Розчиняють 1 пакетик засобу в одному літрі теплої води. Потім — опускають забруднені руки в цей розчин на 10 хвилин. Після цього — руки миють водою із милом.

Відмити плями від шовковиці допоможе розчин лимонної кислоти
Відмити плями від шовковиці допоможе розчин лимонної кислоти

Листя свіжого щавлю. В складі свіжого листя щавлю міститься кислота, яка теж добре відмиває плями від шовковиці на руках. Листочки щавлю просто беруть до рук та добре їх розминають. Сік, що буде виділятися під час процедури – гарно відчистить ваші руки від слідів шовковиці.

Зелене яблуко. Зазвичай в складі зелених яблук також міститься велика кількість кислоти, яка допомагає прибрати з рук плями від шовковиці. Одне таке яблуко розрізають навпіл та натирають половинкою фрукту руки, забруднені шовковицею. Потім миють їх з водою і милом. Від плям не залишиться й сліду.

Вимити плями від шовковиці на руках допоможуть сік лимону, зелені ягоди і свіжі листя щавлю
Вимити плями від шовковиці на руках допоможуть сік лимону, зелені ягоди і свіжі листя щавлю

Зелені ягоди. Будь-які зелені ягоди, чи то абрикос, або вишня, смородина чи аґрус також стануть у нагоді, якщо шовковиця забруднила руки. Ними натирають проблемні ділянки і кислий сік повністю видалить усі плями від шовковиці.

Лимон. Звісно, куди ж без нього. Адже в складі лимонного соку теж багато кислоти. Забруднені шовковицею місця на руках натирають частиною лимону, розрізаного навпіл. Після цього руки миють водою із милом.

Усі вищеназвані засоби також дають гарний ефект при очищенні рук від слідів молодої картоплі. Багато господинь зіштовхувались із брудом на руках після чищення молодої бараболі. Її сік дуже бруднить руки. Щоб швидко прибрати цей бруд – використайте той же сік лимону, розчин лимонної кислоти або листя свіжого щавлю.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".