Як під час тривалих відключень світла зберегти холод у холодильнику і куди покласти продукти замість нього

Тривалі відключення світла призводять до псування продуктів у холодильнику. Щоб цього не сталося, потрібно дотримуватись певних порад, аби зберегти "холод" всередині цього приладу.

Під час тривалих відключень світла виникає проблема, коли в холодильнику “холод” не тримається і через це псуються продукти.

Як під час тривалих відключень світла зберегти холод у холодильнику
Як під час тривалих відключень світла зберегти холод у холодильнику

Слід зазначити, що низька температура при вимкненнях світла деякий час ще тримається. Але якщо світло відключають надовго і щоденно — холодильник не набираϵ холоду.

Щоб максимально убезпечити продукти від псування — дотримуйтесь наступних порад.

  1. Перевіряють стан ущільнювачів. За необхідності – заміняють їх
  2. Температура в кімнаті впливає на швидкість змін режиму всередині холодильнику. Тому в літню спеку вдень краще зачиняти вікна, аби всередині оселі зберігалась прохолода
  3. Під час відключень світла холодильник краще не відкривати і не тримати його відкритим занадто довго. Також застосовують додаткові засоби охолодження. Наприклад, купують акумулятори холоду. Вони містять в середині себе ємності, заповнені розчином солі із великою тепломісткістю.
  4. Всередину холодильника можна покласти сухий лід, контейнери або пляшки із замороженою водою. Їх можна заморозити заздалегідь і в періоди вимкнень світла використовувати як джерело додаткового охолодження. Щоб вода танула повільніше – додайте перед заморожуванням до неї сіль.
  5. Продукти всередині холодильнику повинні розташовуватись не щільно, щоб повітря циркулювало вільно і вентиляційні отвори не були закриті.
  6.  Гарячі і теплі страви до холодильнику ставити не можна. Вони можуть сильно йому нашкодити.

Якщо холодильник вже не тримає холод, а світло все ще не увімкнули — можна перекласти продукти в термосумку, а в приватному будинку — у погріб чи підвал.

Що зробити, щоб при вимкненні світла продукти в холодильнику не зіпсувалися
Що зробити, щоб при вимкненні світла продукти в холодильнику не зіпсувалися

Деякі господині в сільській місцевості зберігають продукти харчування замість у природному холодильнику — криниці. Харчі кладуть у звичайне відро та опускають донизу. Воно повинно на дві третини заповнитись водою. Усі продукти треба герметично запакувати.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?