Як треба обривати квіти у петунії, щоб підвищити врожайність втричі: зробіть це правильно і клумба буда вау

Будуть робити красу у вашому саду протягом кількох сезонів: як правильно обривати квіти у петунії та що для цього потрібно - врожай помітно збільшиться.

Рослина, яка є багаторічником, часто використовується як однорічник, які зазвичай викидають з початком холодів. Однак петунія може бути збережена до наступного сезону, якщо її пересадити у горщик з поживним ґрунтом і перенести у приміщення з додатковим освітленням пізньою осінню. Такий спосіб дозволяє цвітінню радувати наші очі протягом усього року.

Квітка петунії представляє собою чагарник, який може досягати висоти від 15 до 90 см. Її стебла тонкі, утворюють пазухи для наступних пагонів. Листки багаторічника мають різноманітну форму і розмір, вони гладкі і сильно опушені.

Городники розповіли, як треба обривати квіти у петунії, щоб був врожай
Городники розповіли, як треба обривати квіти у петунії, щоб був врожай

Квіти петунії можуть бути простими, напівмахровими або махровими, з різними ароматами і широким спектром кольорів. Плід представлений коробочкою, яка містить від 300 до 800 малих насінин. Досвідчені фахівці у сфері квітникарства завжди намагаються вчасно проводити обрізання петуній для поліпшення їхнього здоров’я та зовнішнього вигляду.

При правильному підході до обрізання петуній залежить їхня довготривала краса і охайний вигляд. Важливо обрізати квітки до 15 сантиметрів, щоб зберегти їх життєздатність і естетичний вигляд на тривалий час.

Городники розповіли, як треба обривати квіти у петунії, щоб був врожай
Городники розповіли, як треба обривати квіти у петунії, щоб був врожай

Під час обрізання необхідно видаляти в’ялі квітки та коробочки, оскільки це допомагає рослинам сконцентрувати свої ресурси на формування нових бутонів і підтримання здоров’я. Працюючи з квітами уважно та систематично, фахівці забезпечують тривале процвітання і багатоцільове використання клумби.

Виявлення недуг на ранній стадії спрощує їх лікування. Після обрізки рослини особливо важливо забезпечити її підживлення. Для цього рекомендується використовувати добрива з високим вмістом азоту, які сприяють активному росту листя. Для досягнення цієї мети рекомендується застосовувати карбамід у дозі дві ложки на відро води. Через тиждень після обрізки рекомендується перейти на використання комплексних добрив.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.