Поради від аграрія-практика: підживіть цим у червні 2024 малину й вона буде родити ну дуже довго

Ягоди будуть смачними та великими лише за однієї умови: як варто доглядати за малиною та чим потрібно її підгодовувати? Лайфхак від досвідчених городників.

Від аграрія-практика завжди можна дізнатися цінні поради щодо догляду за садовими рослинами. Зокрема, в червні 2024 року малина потребує особливої уваги та догляду. Серед ефективних методів підживлення малини виділяються такі компоненти як компост, перегній та попіл.

Компост є чудовим органічним добривом, що сприяє збагаченню ґрунту поживними речовинами. Він містить велику кількість мікроелементів та гумусу, що необхідні для росту та розвитку рослин. Щоб підживити малину компостом, його слід рівномірно розподілити навколо кущів, уникаючи безпосереднього контакту з корінням. Це сприятиме покращенню структури ґрунту, забезпеченню рослин вологою та підвищенню їх стійкості до хвороб.

Городники розповіли, чим потрібно підживити малину у червні
Городники розповіли, чим потрібно підживити малину у червні

Перегній є ще одним важливим елементом для підживлення малини. Це органічне добриво, що утворюється в результаті розкладу органічних залишків, має високу концентрацію азоту, фосфору та калію. Використання перегною сприяє активному росту та розвитку кореневої системи, підвищує врожайність та якість ягід.

Попіл є цінним джерелом калію, фосфору, кальцію та інших мікроелементів, необхідних для росту та розвитку рослин. Він також допомагає нейтралізувати кислотність ґрунту, що особливо корисно для малини. Попіл слід вносити в невеликих кількостях, важливо пам’ятати, що надлишок попелу може негативно вплинути на рослини, тому слід дотримуватися рекомендацій щодо його дозування.

Городники розповіли, чим потрібно підживити малину у червні
Городники розповіли, чим потрібно підживити малину у червні

Рідке добриво для ягідних культур, зокрема для малини, є універсальним засобом, що забезпечує рослину необхідними мікроелементами. Використання такого добрива в червні рекомендується в комбінації з компостом або перегнієм. Два відра компосту додається до одного відра золи.

До неї також додається рідке добриво для ягідних культур. Зазвичай на 10 літрів підготовленої суміші необхідно додати близько приблизно два літри добрива. Важливо ретельно змішати всі компоненти, щоб досягти однорідної маси перед їхнім розподіленням навколо кущів малини. Рекомендується залишати відстань від стебел між 20-30 сантиметрами.

Після розподілу підживлення важливо обережно перемішати його з верхнім шаром ґрунту. Наступним кроком буде полив рослин достатньою кількістю води.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.