Краще взнати це зараз, ніж ніколи: чи потрібно мити мʼясо перед приготуванням – лайфхак на мільйон

Не кожен українець знає, що не можна робити з мʼясом перед його приготуванням, але даремно: чи можна його мити та чи є від цього користь - розповідаємо.

Миття мʼяса потрібне чи не потрібне? Це питання, яке часто виникає серед кулінарних експертів. Багато людей переконані, що перед приготуванням м’ясо обов’язково потрібно мити. Це здається логічним, щоб позбутися бруду і бактерій, які можуть знаходитися на поверхні продукту після контакту з продавцем або навіть мухами.

Проте фахівці у галузі гігієни та безпеки харчових продуктів надають зовсім інший погляд на цю практику. Вони стверджують, що миття м’яса перед готуванням може бути не тільки зайвим, але й потенційно небезпечним.

Експерти розповіли, чи потрібно мити мʼясо перед приготуванням
Експерти розповіли, чи потрібно мити мʼясо перед приготуванням

По-перше, миття м’яса під водою не гарантує повне видалення бактерій. Важливо розуміти, що бактерії, які можуть знаходитися на поверхні м’яса, не проникають всередину шматка. Тому під час приготування м’яса термічною обробкою всі хвороботворні мікроорганізми знищуються.

По-друге, миття може змінити зовнішню текстуру м’яса, призводячи до втрати смаку і аромату. Це також може вплинути на якість страви, особливо коли йдеться про стиглість і апетитну зовнішню скоринку.

І нарешті, миття м’яса може спричинити перенесення бактерій на інші поверхні в кухні чи навіть на інші продукти, які знаходяться поруч. Це особливо ризиковано, якщо використовувати одне кухонне обладнання чи посуд для миття м’яса, що може відбутися через краплини води з м’яса.

Експерти розповіли, чи потрібно мити мʼясо перед приготуванням
Експерти розповіли, чи потрібно мити мʼясо перед приготуванням

Для безпеки і якості приготування м’яса найкраще уникати миття перед готуванням. Замість цього слід зосередитися на правильній термічній обробці і гігієнічних стандартах під час обробки сировини та приготування страв.

У процесі готування м’яса вдома важливо дотримуватися кількох корисних порад. Після вилучення м’яса з пакета слід уважно видалити залишки вологи, промокнувши його паперовими рушниками перед подальшою обробкою. Це допоможе знизити ризик залишків бактерій та забезпечити безпеку продукту. Термічна обробка є ключовою для знищення шкідливих мікроорганізмів; при досягненні температури 55 °C на поверхні м’яса на сковороді ви можете бути впевнені у його безпеці.

Найважливіше – обирати якісне м’ясо у надійних місцях продажу. Приділіть увагу коліру та запаху: свинина має бути приємно рожевою, а яловичина – насичено червоною. Щоб переконатися у свіжості, натисніть на м’ясо: якщо воно швидко повертає форму, це свідчить про його якість.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.