Заняття на свіжому повітрі
Багато хто помилково вважає, що в залі набагато гірше тренуватися, ніж на спортивному майданчику. Але температура повітря далеко не завжди відповідає потрібним показникам. Тому організму доведеться долати додаткові навантаження, як під час спеки, так і в разі морозу. А якщо поряд розташована ще й траса, то доведеться дихати забрудненим повітрям, що не піде на користь організму.
Жир розчиняється за пів години
Інтенсивно жир починає спалюватися через 30 хвилин спортивних занять, але й 10-хвилинна розминка теж здатна допомогти втратити вагу, тільки не в такій великій кількості.
Мають боліти м’язи
Деякі люди помилково вважають, що тренування до кліпатури – гарна ознака. Але м’язовий біль свідчить не про достатнє навантаження, а про наявність мікроушкоджень, які потребують лікування. Якщо м’язи не перестали боліти, не треба знову йти у спортзал. Краще зробити перерву, допоки не вгамується, щоб не спричинити регенерацію тканин.
Не можна качати одну групу м’язів
Якщо хочете мати плаский живіт, робити виключно вправи для пресу недоцільно. Схуднення завжди починається з верхньої частини тіла. Тож якщо треба отримати стрункі стегна чи прибрати жир із живота, слід посилити загальне навантаження на весь організм, а не на його окремі частини.
Потовиділення – це погано
На початку тренування пітніти не треба, вважають багато початківців. Хоча насправді піт конче потрібен для охолодження організму й підтримки нормального тиску й серцевого ритму. Тож раннє пітніння якраз не відхилення від норми, а ознака хорошого стану здоров’я.