Повербанк дозволяє зарядити мобільний телефон, якщо поруч немає розетки чи відімкнули світло. Та якщо восени та взимку цей агрегат завжди був під рукою і застосовувався за необхідності, то тепер ми все рідше згадуємо про цю прямокутну коробочку. Світло нині практично не відключають, за винятком особо проблемних регіонів.
Та не слід забувати, що війна не закінчилася, і “браття” росіяни будь-якої миті можуть взятися за старе. Тож зовнішній акумулятор має завжди бути напоготові. Виходить так: якщо ви активно використовуєте прилад для зарядки, він поступово старіє і втрачає початковий заряд. Та навіть якщо power bank лежить без діла, процес виходу з ладу АКБ теж відбувається. Слід потурбуватися, аби літій-іонний чи літій-полімерний акумулятор протягнув якомога довше в обох випадках. Ось що треба зробити.
Абсолютно новий повербанк розрядіть до нуля, після чого зарядіть на повну потужність – до 100%. Таких повних циклів розрядки-зарядки слід зробити кілька. Не від’єднуйте портативний пристрій від мережі, допоки він не зарядиться на повну.
Після цього, якщо не використовуєте повербанк протягом тривалого часу, зберігайте його на потужності в 50%. Повністю заряджений чи розряджений до 0% значно швидше втрачатиме свої можливості. Під час зберігання акумулятор розряджайте і знову заряджайте на половину потужності хоча б раз на 2 місяці.
Слідкуйте, щоб пристрій не перебував під дією прямих сонячних променів і не знаходився дуже близько до опалювальних приладів.