Появу грибка у ванній краще попередити: що слід робити, аби уникнути появі чорної цвілі на стінах

Будь-яку проблему краще попередити, аніж потім кидати всі сили на її подолання. Це ж стосується грибка у ванній, здолати який зазвичай буває дуже складно. Краще не доводити ситуацію до його появи.

Щоб запобігти появі грибка у ванній, де завжди волого і є всі передумови для появи цвілі, треба звертати увагу на наступні моменти.

Вентиляція

Обов’язково облаштуйте примусову вентиляцію

Якщо повітря не буде достатньо циркулюватися, невдовзі помітите перші ознаки грибка, і ця чорнота лише розповзатиметься по стінах. Якщо у ванній не встановлений витяжний вентилятор, обов’язково зробіть це. Якщо вже є, переконайтеся, що працює без збоїв.

Вікон у ванних зазвичай немає. Кому пощастило, обов’язково відчиняйте і провітрюйте приміщення. Якщо ж прозорі отвори в стінах відсутні, встановіть осушувач повітря. Подібні заходи допоможуть створенню неприйнятного для грибка середовища, а значить, він не з’явиться.

Прибирання

Кахельну плитку обробляйте оцтовою водою

Просто протирати кахельну плитку у ванній не допоможе. Треба використовувати суміш води з оцтом чи відбілювачем. Обробляти цим засобом слід не лише підлогу, але й кахель на стінах, і міжплиткові шви. Особливо ретельно проходьтеся по кутах, щілинах і душових фіранках. Регулярне проведення подібної процедури допоможе вбити грибок у зародку і запобігти його поширенню у ванній.

Зберігання

Мокрі рушники виносьте сушитися на свіже повітря

Зробіть ревізію речей, які перебувають у ванній кімнаті. Все зайве треба безжально викинути. Сухі речі – туалетний папір, засоби для чищення, чисті рушники тощо – тримайте окремо від вологих. Усе мокре – використані рушники, ганчірки, мочалки – краще винести на свіже повітря чи на балкон для висихання, а потім уже заносити у ванну.

Нові статті

Схожі статті

Листопад — час робити добриво: ось що потрібно зробити о опалим листям, щоб город віддячив великим врожаєм

Восени багато дачників беруть до рук інструменти та йдуть прибирати листя в сад чи на город. Зазвичай їх виносять за межі ділянки, але з опалого листя цілком можна створити цінне добриво для городу.

“Заціловує”: 35-річна севастополька Ксенія Мішина світиться від щастя після ранку з найкращим хлопцем

Українська акторка Ксенія Мішина показала хлопця, який будить її вранці та любить цілуватися. Хто той щасливчик, з яким прокидається красуня — дізнайтесь із матеріалу "Одного Факту".

Компостуванню не підлягають: ось які продукти і рослини не можна додавати в компостну яму – добрива не буде

Компостування — процедура, яка знайома багатьом дачникам. Завдяки їй відходи з кухні або городу можна перетворити на корисне добриво. Але не всі матеріали підходять для компостної ями.

Поки одяг розглядала – її пальто продали: курйозна історія з життя клієнтки секонд-хенду на Печерську

Мешканка Печерського району Києва і подумати не могла, що похід до місцевого секонд-хенду обернется для неї таким курйозом. Що саме сталось з відвідувачкою — читайте в матеріалі "Одного Факту".