Важливі секрети приманювання грошей до оселі: скринька на замку, новенький гаманець, кількість у пачці

Гроші треба вміти не лише заробити, але й зберігати вдома так, щоб вони притягували нові кошти. Засвойте кілька важливих правил, і вам більше ніколи не доведеться позичати соточку до зарплати.

Все, що зароблено непосильним трудом, має зберігатися належним чином. Готівка, золоті виробки, банківські карти мають обов’язково перебувати під замком. Так радять езотерики. Тож обов’язково облаштуйте металеву чи дерев’яну скриньку, яка зачиняється.

Замок у нашому випадку потрібен скоріше не задля порятунку від злодіїв, а як символ збереження і примноження статків. Його мета – вберегти господаря від раптових марних втрат.

Скринька для грошей має бути з замком

Другим важливим атрибутом достатку є місце, де зберігатимуться зароблені кошти. Чим вище від підлоги це буде, тим краще. І робити це найдоцільніше не в кімнатах, а на кухні чи хоча б у передпокої.

Загортати в пачку потрібно купюри, щоб була парна кількість. Купюр може бути 40, 100, 200 тощо, але в жодному разі не 50. Бо це призведе до недостачі, говорить народна мудрість.

Не допускайте, щоб грошова енергія застоювалася. Вона має перетікати від однієї купюри до іншої. Тому час від часу діставайте заощадження і перераховуйте, розкладаючи на столі на купки. Потім згортайте назад, змінивши пачки місцями.

Гаманець має бути просторим і новеньким

Щойно отримали зарплату, не поспішайте витрачати. Принесіть усю суму додому, і нехай грошики полежать хоча б протягом доби. Щоб не знати злиднів, всій сумі бажано переночувати вдома.

Намагайтеся не перегинати купюри чи згортати в трубочку – це погана прикмета. У гаманці чи в скриньці вони мають лежати портретом до вас. При цьому гаманець має бути новеньким, а не подертим чи пошарпаним. Так гривням й іншим валютам захочеться триматися до вас якомога ближче.

Нові статті

Схожі статті

Поки одяг розглядала – її пальто продали: курйозна історія з життя клієнтки секонд-хенду на Печерську

Мешканка Печерського району Києва і подумати не могла, що похід до місцевого секонд-хенду обернется для неї таким курйозом. Що саме сталось з відвідувачкою — читайте в матеріалі "Одного Факту".

“Щастя – не пункт призначення”: професор Гарварду назвав 3 фактори, які роблять життя гармонійним

Професор Гарварду Артур Брукс кілька десятиліть шукав відповіді на питання щодо того, що ж таке щастя. І йому вдалось дійти певних висновків, якими він поділився. Фахівець назвав 3 критерії щастя.

“Сильно дитина”: 19-річна Маша Полякова, яку мама Оля народила в 26 – заговорила про власних дітей

Старша донька Олі Полякової заговорила про народження дітей. Дівчина завітала в гості до інтервʼюера Слави Дьоміна та розповіла, чи замислюється в свої 19 років про те, аби народити онуків мамі Олі.

Популярна закуска з дитинства, про яку всі забули: рецепт фаршированих яєць з незвичною начинкою

В дитинстві багато хто з на бачив на святкових столах закуску з фаршированих яєць. Час плине швидко і сучасні господині майже забули рецепт страви. Тому "Один Факт" вирішив нагадати його вам.