Звісно, час нині такий, що не до відпочинку. Але іноді все ж треба відірватися хоч на кілька днів від повсякденних турбот і поринути за кордон, де немає страшних новин і щоразу не завивають сирени.
Якщо належите саме до цієї категорії, слід зважити, що розцінки в готелях значно виросли. Порівняно з минулим роком, вони підвищилися приблизно на 54%. Купівельна спроможність українців у зв’язку з війною навпаки знизилася. Отже, слід замислитися, яким чином можна зекономити й без того куценький бюджет.
Найперше, не купуйте квитки далеко від дому. Чим менша відстань, тим дешевшою буде дорога. Наземний транспорт забирає більше часу, але коштує в рази дешевше, аніж авіаційний. Та іншого в нашій ситуації й бути не може.
Плануйте подорож на кінець літа. Найдорожчими вважаються червень і липень, а ближче до вересня ціни на житло, продукти й розваги поступово починають знижуватися. Тож і гроші зекономите, і відпочинете у відносному спокої – не буде літнього шуму-гаму від надмірної кількості людей. До того ж у цей період сонце палить не так безжально, отже почуватиметеся набагато комфортніше.
Найдешевше коштує відпочинок у міжсезоння. Можливо, слід відкласти поїздку на ще пізніші часи. Таким чином вдасться витратити на відпустку у 2-3 рази менше грошей, аніж у високий сезон.
Обирайте житло якомога далі від пляжу. У такому разі зможете проживати в комфортних умовах, а не в якійсь комірчині, і платити менше. Про ресторани також забудьте. Готуйте самостійно, і тоді відпустка не сильно вдарить по кишені.