Здавалося б, висадив овочі навесні й чекай собі врожаю. Та досвідчені дачники знають, що і влітку треба дещо підсаджувати, щоб устигнути до осені виростити плоди. Тож нумо за насінням і на город!
Редис
Щоб протягом усього сезону мати на столі салат із редиски, цей овоч треба висівати кожні 2 тижні. У липні ще не пізно це зробити, обравши північні чи східні сорти. А щоб редис розвивався нормально, його слід регулярно поливати, тримаючи грядку весь час вологою.
Морква
Якщо висадити цей корисний овоч у липні, він устигне дати плоди. Морква не боїться засухи, яка зазвичай буває улітку, а от із морквяною мухою дачникам доведеться позмагатися.
Пак Чой
Якщо хочеться чогось екзотичного, спробуйте цей овоч. Висаджувати його слід у родючому ґрунті на сонячній ділянці. Грядки обов’язково проріджуйте, щоб отримати великі плоди.
Буряк
Цей овоч висаджується тричі за сезон – навесні, в червні та липні. Червневий можна зберігати на зиму, а липневим ласувати восени. Бажано робити це з розсади, але можна висіяти й насіння – воно встигне розвинутися й дати плоди до настання холодів.
Пекінська капуста
Її бажано висаджувати після 15 липня, оскільки ця рослина добре розвивається при тривалості світлового дня 12-14 годин. За 50-60 діб ласуватиме плодами з власного городу.
Квасоля
У липні висаджуються ранньостиглі сорти, з яких зможете скористатися не бобами, а стручками. Якщо раптом осінь буде дуже ранньою і не встигнете зібрати врожай, усе одно буде користь городу. Адже квасоля – чудовий сидерат.