Якщо у вашому арсеналі є рідкі 50-копійчані монети, можете непогано заробити. Звісно, нумізмати готові платити далеко не за весь дріб’язок, а лише за унікальні зразки.
Випуск 1992 року
За 50 копійок різновиду 3ВАг можете вторгувати щонайменше 4 тис.грн. А якщо поталанить, то гаманець поповниться навіть 11 тисячами гривень. Уважно придивіться до монетки. Якщо у неї середній зубець тризуба товстуватий, перше гроно намальоване з чотирма ягодами, а п’ята зливається з вінком, вам пощастило. Можете трохи заробити.
Випуск 2001 року
Таких монеток було випущено всього 5 тисяч. Тож збути 50-копійчану монету можна приблизно за півтори тисячі гривень. Звісно, знайти подібний раритет доволі складно. Але якщо вдасться відшукати, вам поталанило.
Випуск 1994 року
Така монетка потягне на близько 2-4 тисяч гривень. Вона відрізняється малюсіньким отвором, який присутній в нижній частині тризуба. А проміжок між листом та відростком утворює трапецію. Такі ознаки в монети, що підпадає під різновид 1.1АГм.
Якщо ж у вас у руках 2АГм, там теж присутні трапеції, а ще є отвори знизу тризуба, доволі величенькі. Тоді зможете продати монетку за 5, а якщо поталанить, то й за всі 30 тис.грн.
Виходять з обігу
3 1 жовтня Нацбанк виводить з обігу монети в 1, 2, 5, 25 копійок, оскільки їх номінальна вартість нижча за витрати на їхнє виготовлення. Окрім цього, всі паперові купюри, включно з двохсотками, випущені до 2003 року, теж не ходитимуть. Тож якщо маєте певний запас старих купюр, обміняйте в банку терміново, щоб не втратити заощадження.