Лід на морозильній камері намерзати не буде, якщо використати засіб на літеру “Г”. Корисний лайфхак

Надмірне утворення льоду в морозильній камері — проблема, яка відома багатьом господиням. Якщо розморожування камери не дає очікуваного результату — на допомогу прийде засіб, що починається на "Г"

Проблема намерзання льоду в морозильній камері холодильника відома чи не кожній господині. Сучасні холодильники взагалі розраховані на те, щоб їх розморожували лише 1 раз на рік. Але при порушенні правил експлуатації лід на стінках камери починає з’являтися регулярно — навіть при розморожуванні через кожні 4-5 днів. Що робити, щоб подолати цю проблему? Існує декілька способів.

Намерзання льоду на морозильній камері - проблема, яку можна вирішити
Намерзання льоду на морозильній камері – складність, яку можна вирішити

В першу чергу слід розуміти, чому саме нашарування льоду з’являються в морозилці. Зазвичай така проблема виникає через постійне проникнення теплого повітря в холодильник. Тому, щоб запобігти її появі — слід щільно закривати дверцята, а ще — контролювати якість ущільнювача на них.

Якщо лід вже почав намерзати — необхідно розморозити та ретельно почистити камеру. Щоб розморожування відбулося якомога швидше — використовують гарячу воду та сольовий розчин. Для більшої зручності нагріту воду наливають в окрему ємність, яка за розміром буде меншою і поміститься в камеру. Потім її ставлять в морозилку, а далі — швиденько готують сольовий розчин.

Позбавитись від льоду в морозилці допоможе сольовий розчин та гаряча вода
Позбавитись від льоду в морозилці допоможе сольовий розчин та гаряча вода

Після приготування підсолену рідину краще перелити в окрему пляшку з кришкою-розпилювачем. З її допомогою рівномірно розпилюють розчин на стінки морозильної камери у холодильнику. Через декілька хвилин після такої обробки лід починає відшаровуватися та його доволі легко можна видалити, використавши дерев’яні палички для суші. Довгі зубочистки для цього не підходять, бо їх гострий кінчик може подряпати поверхню пластику у морозилці.

Гліцерин захистить стінки морозильної камери від льоду
Гліцерин захистить стінки морозильної камери від нашарувань льоду

Коли камера повністю розморозиться — необхідно помити її та видалити бруд зі стінок. Краще за все пластик в холодильниках відбілювати сумішшю з соди та перекису водню.
Після миття морозилку дезінфікують. Для виконання цієї роботи підходить аптечний засіб Хлоргексидин. Перед обробкою ним пластик добре витирають та просушують.

Тепер назвемо головний засіб, який буде перешкоджати утворенню льоду на стінках морозильної камери. І це – гліцерин. Після звершення всіх процедур по розморожуванню та очищенню необхідно нанести його тонким шаром на пластикові стінки всередині камери.

Нові статті

Схожі статті

Церковний календар на листопад 2024: які великі церковні свята чекають на українців в останній місяць осені

Церковний календар на листопад 2024 року містить в собі декілька великих свят. Розповідаємо, які саме важливі дати за новим календарем очікують українців в останній місяць осені.

Викладачка вокалу, мама і бабуся: як сьогодні виглядає третя дружина Іво Бобула – 66-річна Сандулеса

Народна артистка України Лілія Сандулеса називає сама себе співачкою, викладачкою вокалу, чудовою мамою та бабусею. Хто ж вона насправді і чим займається в свої 66 років?

Євген Клопотенко розповів, хто живе в 4-х його квартирах, які він купив замість однієї – “Зʼїдьте”

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів історію про свою нерухомість. Наразі в нього у власності – 4 квартири, які він мав би здавати. Але на заваді стали... родичі.

Астероїд діаметром 719 футів мчить у напрямку Землі: який план щодо нього мають дослідники NASA?

Дослідники міжнародної космічної агенції NASA очікують, що сьогодні до атмосфери Землі наблизиться велетенський астероїд. Його розмір – приблизно як футбольний стадіон.