Лід на морозильній камері намерзати не буде, якщо використати засіб на літеру “Г”. Корисний лайфхак

Надмірне утворення льоду в морозильній камері — проблема, яка відома багатьом господиням. Якщо розморожування камери не дає очікуваного результату — на допомогу прийде засіб, що починається на "Г"

Проблема намерзання льоду в морозильній камері холодильника відома чи не кожній господині. Сучасні холодильники взагалі розраховані на те, щоб їх розморожували лише 1 раз на рік. Але при порушенні правил експлуатації лід на стінках камери починає з’являтися регулярно — навіть при розморожуванні через кожні 4-5 днів. Що робити, щоб подолати цю проблему? Існує декілька способів.

Намерзання льоду на морозильній камері - проблема, яку можна вирішити
Намерзання льоду на морозильній камері – складність, яку можна вирішити

В першу чергу слід розуміти, чому саме нашарування льоду з’являються в морозилці. Зазвичай така проблема виникає через постійне проникнення теплого повітря в холодильник. Тому, щоб запобігти її появі — слід щільно закривати дверцята, а ще — контролювати якість ущільнювача на них.

Якщо лід вже почав намерзати — необхідно розморозити та ретельно почистити камеру. Щоб розморожування відбулося якомога швидше — використовують гарячу воду та сольовий розчин. Для більшої зручності нагріту воду наливають в окрему ємність, яка за розміром буде меншою і поміститься в камеру. Потім її ставлять в морозилку, а далі — швиденько готують сольовий розчин.

Позбавитись від льоду в морозилці допоможе сольовий розчин та гаряча вода
Позбавитись від льоду в морозилці допоможе сольовий розчин та гаряча вода

Після приготування підсолену рідину краще перелити в окрему пляшку з кришкою-розпилювачем. З її допомогою рівномірно розпилюють розчин на стінки морозильної камери у холодильнику. Через декілька хвилин після такої обробки лід починає відшаровуватися та його доволі легко можна видалити, використавши дерев’яні палички для суші. Довгі зубочистки для цього не підходять, бо їх гострий кінчик може подряпати поверхню пластику у морозилці.

Гліцерин захистить стінки морозильної камери від льоду
Гліцерин захистить стінки морозильної камери від нашарувань льоду

Коли камера повністю розморозиться — необхідно помити її та видалити бруд зі стінок. Краще за все пластик в холодильниках відбілювати сумішшю з соди та перекису водню.
Після миття морозилку дезінфікують. Для виконання цієї роботи підходить аптечний засіб Хлоргексидин. Перед обробкою ним пластик добре витирають та просушують.

Тепер назвемо головний засіб, який буде перешкоджати утворенню льоду на стінках морозильної камери. І це – гліцерин. Після звершення всіх процедур по розморожуванню та очищенню необхідно нанести його тонким шаром на пластикові стінки всередині камери.

Нові статті

Схожі статті

Богдан Бенюк підкорив європейське кіно: українського актора нагородили за “Кращу чоловічу роль”

Богдан Бенюк зіграв захоплюючу роль у повнометражному фільмі "Мій карпатський дідусь", за яку й отримав по заслугах, а саме він отримав нагороду.

Донька 87-річної Ади Роговцевої подякувала Богу за маму-акторку з легендарним талантом: “Мені пощастило”

Ада Роговцева є матір'ю двох дітей, однак її син пішов з життя ще у далекому 2012 році, тож нині її радує дочка Катерина, яка шалено захоплюється професіоналізмом мами.

“У нас буде…”: 38-річний MONATIK розповів, що з тижня на тиждень стане батьком втретє – хлопчик чи дівчинка?

Діма Монатік очікує на третю дитину разом із дружиною Іриною, але стать подружжя поки що не розголошує, хоча вже знають хто у них буде - як відреагували на поповнення в сім'ї їхні сини?

“Це було моє рішення”: чому Анна Сагайдачна занесла свого чоловіка в “чорний список” – давно не разом

Анна Сагайдачна нещодавно повідомила про другу вагітність, але про свого обранця акторка нічого не розповідає, хоча має за плечима два шлюби - чому артистка розлучилась із другим чоловіком?