Якщо вам стало зле після застілля,і снують здорові способи відновити сили до того, як закінчиться святковий сезон. Ознайомтеся з цими вісьмома порадами дієтологів, які допоможуть вам почуватися краще після переїдання.
Після застілля зосередьтесь на їжі, багатій на клітковину.
Це допоможе мінімізувати здуття та можливий закреп. Почніть свій день з вівсяної каші, бутерброду з цільнозерновим хлібом і не забувайте про овочі під час інших прийомів їжі.
Налягайте на зелені овочі.
Броколі, будь-яка інша капуста, горошок, шпинат і свіжа зелень мають стати вашими найкращими друзями не лише після переїдання, а і на все життя.
Почніть ранок зі збалансованого сніданку.
Трошки вівсяної каші для клітковини, яйця або біле м’ясо для білків і трошки йогурту невисокої жирності зі свіжими чи сушеними фруктами для вуглеводів і корисних жирів. Варіантів безліч, але сконцентруйтеся на продуктах із високим вмістом білків та клітковини.
Будьте обережними з залишками страв після застілля.
Дайте організму день-два на відновлення, перш ніж знову смакувати майонезними салатами чи куркою-гриль.
Зменшіть вживання алкоголю.
Ми не кажемо вам відмовлятися від келиху вина під час застілля, але старайтесь балансувати це великою кількістю води чи інших низькокалорійних напоїв.
Прогуляйтеся після вживання їжі.
Це врятує вас від важкості під час самого святкування, і полегшить відновлення після нього.
Після свят якомога швидше поверніться до звичного розпорядку вправ.
Як тільки почнете почуватися краще – прискорюйте пульс звичними тренуваннями. Не варто ставити нові рекорди, але і зовсім відмовлятися від фізичних навантажень буде нерозумно.
Пийте достатньо води.
Як під час, так і після застілля – для здоров’я організму та кращого травлення варто пити достатньо води. Якщо це надто нудно – їжте водянисті овочі, такі як огірки або помідори, чи зваріть собі корисний бульйон.