ТОП-3 простих правила фарбування брів хною для найкращого та якомога тривалішого результату: замість татуажу

Фарбування брів хною – натуральний спосіб додати родзинку до свого образу. А щоб результат протримався довше, треба притримуватись простих правил, які ми перелічимо далі у статті.

Брови – саме те, що дає “родзинку” кожному обличчю. Навіть в українському фольклорі вони згадуються чимало. Хлопці казали про дівчат, яких люблять – “В неї брови до любові, а устоньки до розмови”. А чого варті одні лиш “Чорнії брови, карії очі”, оспівані в безлічі пісень?

Обираючи між щоденним макіяжем, фарбуванням натуральними чи синтетичними барвниками чи татуажем, багато хто зупиняється саме на другому варіанті. Хна належить до натуральних барвників, і є популярним засобом як серед професійних майстрів, так і в тих жінок, хто робить цю процедуру “на дому”. І не дивно, адже в хні багато переваг: вона розбавляється водою, а не агресивним оксидом, лишається на волосках на 2 тижні а не декілька днів та має безліч відтінків.

3 правила, завдяки яким фарбування хною на бровах триматиметься довше
Щоб фарбовані хною брови довше тримали колір, дотримуйтесь цих трьох простих правил: секрети краси

Щоб продовжити стійкість фарбування хною, дотримуйтесь наступних правил:

Перші 24 години після фарбування уникайте попадання мийних засобів на зону брів – якщо зовсім не мочити їх важко під час вмивання, то хоча б не намилюйте. Це дасть можливість пігменту якнайкраще проникнути в структуру волосків і лишитися там надовше.

Спробуйте олію: хна чудово взаємодіє з олією, і її можна використати, щоб захистити пігмент від вимивання. Перед походом в душ, лазню чи рутинним вмиванням кожного ранку та вечора нанесіть на зону брів невелику кількість косметичної або рослинної олії та насолоджуйтесь результатом.

Масажуйте брови – спеціальною щіточкою з використанням олійки чи навіть простого крему для обличчя. Регулярний масаж покращує кровообіг, що в зоні брів особливо важливо для росту нових волосків. Разом із цим ви можете використовувати народні хитрощі для густоти брів: касторову, рицинову олію або їх суміш. Ви будете вражені результатом.

Нові статті

Схожі статті

Різдвяний піст-2024: точна дата початку за новим церковним календарем, меню по днях, традиції

Різдвяний піст – одна з найважливіших подій в церковному календарі. В 2024 році він у відповідності з новим стилем розпочнеться раніше. Коли точна дата початку – читайте в матеріалі "Одного Факту".

Співав на Майдані з Пономарьовим, писав пісні для Полякової: Що стало із зіркою 2000-х Олександром Воєвуцьким

Олександр Воєвуцький – український співак та музикант, який свого часу став переможцем одразу в двох музичних проєктах: "Шанс" та "Караоке на Майдані". Чим займається артист зараз і де знаходиться?

Коли саджати озимий часник в 2024 році: сприятливі дні в жовтні за Місячним календарем – врожай буде міцним

Посадка озимого часнику в 2024 році у відповідності з порадами Місячного календаря допоможе отримати міцний та здоровий врожай. Ось які дні в жовтні найбільш сприятливі для цього.

“Інший шлях”: 34-річна фехтувальниця Ольга Харлан розкрила несподівані плани на майбутнє. Яка в неї мрія?

Дворазова олімпійська чемпіонка з фехтування Ольга Харлан розсекретила свої плани на майбутнє. Розповідаємо, ким хоче стати дівчина після завершення спортивної карʼєри.