Гаряча вода
Найпростішою є можливість скористатися гарячою водою, але тільки не окропом. Налийте рідину в мисочку. Переверніть банку кришкою донизу й потримайте так кілька хвилин. Від високої температури кришка, розігрівшись, легко відійде від банки.
Фен
Можете не перевертати слоїк, а просто спрямувати на нього теплий струмінь повітря. Тільки зважте, що у таких умовах банка нагріється. Тож краще тримати її в рукавичках.
Ніж
Кінчиком леза піддіньте кришку й легенько поворушіть. Пролунає звук, коли вийде повітря. Це означає, що тепер банка легко відійде від скла. Тримайте банку рівно, щоб вміст не вилився на стіл чи підлогу.
Стукіт
Якщо постукати по столу тим місцем банки, де кришка сходиться з шийкою, це послабить заглушку, і вона легко зніметься. Тільки зважте, що надто багато сил докладати не треба, оскільки скло може розбитися.
Можете поставити банку на одну долоню, постукавши по кришці. Це дозволить відкрити її без проблем.
Скотч
Беріть липку стрічку не канцелярську, а будівельну. Можете також скористатися ізоляційною стрічкою. Обмотайте скотчем кришку, захопивши торці, залишивши вільним край, щоб звисав. Зробіть начебто ручку й потягніть за неї в бік, як має розкручуватися кришка. Слоїк піддасться і відкриється.
Розхитування
Переверніть слоїк на бік і покатайте по столу врізнобіч. При цьому тиск має здійснюватися на ребро кришки. Вона трішки розслабиться й легко відкриється з легким вихлопом.