Слимаки підуть з погрібу за одну ніч: простий засіб проти шкідників, який зможе зробити навіть дитина

Слимаки — це підступні шкідники, які додають клопоту як влітку — на грядках, так і зимою — в льохах та погребі. Розповідаємо, як прогнати цих шкідників всього за одну ніч.

Слимаки — дуже підступні і ненажерливі шкідники, які доставляють чимало клопоту городникам як влітку, так і взимку. Якщо в теплу пору року слимаки паразитують на городі і псують розсаду культурних рослин або ж квіти у квітниках — то зимою вони перебираються до погреба. Саме там для них складається волога і відносно тепла середа, а крім того – є чудова можливість поласувати коренеплодами, що покладені до погреба на довготривале зберігання.

Слимаки підуть з погріба завдяки цьому засобу
Слимаки підуть з погріба завдяки цьому засобу

Оскільки погріб — це місце зберігання продовольчих продуктів, овочів, фруктів і консервації, там краще не використовувати агресивні хімічні препарати для боротьби зі слимаками. Але зовсім не боротися з цими шкідниками – теж не варіант.

Проти слимаків у погребі існує доволі проста пастка, яку зможе зробити навіть маленька дитина. Вона ідеально спрацює, якщо слимаків у погрібі живе небагато. Відловити їх можна всього лише за одну ніч і для цього знадобиться звичайна клейонка.

Перед початком відлову підійміть на верхні полички усі продукти (овочі, фрукти, банки з консервацією). Далі — застеліть підлогу у погребі поліетиленовою клейонкою. Під нею дуже швидко сформується тепла та волога середа, на яку слимаки підуть, як ведмеді на мед. На ранок вам залишиться лише зібрати цих шкідників та винести за межі присадибної ділянки.

Для більшої надійності можете насипати під клейонку звичайної кукурудзяної муки. Шкідники її дуже полюбляють, але пересуватись по ній точно не зможуть. Тому можете бути певні — з-під клейонки слимаки точно нікуди не дінуться.

Як прогнати слимаків з погріба: дієвий засіб
Як прогнати слимаків з погріба: дієвий засіб

Звичайно, найкращий варіант — зовсім не допускати появи слимаків у погребі. Пам’ятайте, що ці шкідники приходять лише у вологу та теплу середу. І тому в міжсезоння намагайтесь просушувати та регулярно провітрювати погріб. А ще — облаштуйте там надійну систему вентиляції.

Нові статті

Схожі статті

Церковний календар на листопад 2024: які великі церковні свята чекають на українців в останній місяць осені

Церковний календар на листопад 2024 року містить в собі декілька великих свят. Розповідаємо, які саме важливі дати за новим календарем очікують українців в останній місяць осені.

Викладачка вокалу, мама і бабуся: як сьогодні виглядає третя дружина Іво Бобула – 66-річна Сандулеса

Народна артистка України Лілія Сандулеса називає сама себе співачкою, викладачкою вокалу, чудовою мамою та бабусею. Хто ж вона насправді і чим займається в свої 66 років?

Євген Клопотенко розповів, хто живе в 4-х його квартирах, які він купив замість однієї – “Зʼїдьте”

Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко розповів історію про свою нерухомість. Наразі в нього у власності – 4 квартири, які він мав би здавати. Але на заваді стали... родичі.

Астероїд діаметром 719 футів мчить у напрямку Землі: який план щодо нього мають дослідники NASA?

Дослідники міжнародної космічної агенції NASA очікують, що сьогодні до атмосфери Землі наблизиться велетенський астероїд. Його розмір – приблизно як футбольний стадіон.