Барвінок
Кущики варто садити на відстані один від одного в спеціальний ґрунт і поливати по три рази на тиждень. Якщо вода стікла в піддон – її необхідно негайно вилити. Взимку кущики барвінку витримують температуру приблизно +16 градусів, а влітку рослину варто виносити на лоджію та обприскувати теплою водою. Найкращий сорт для домашнього вирощування – Ферст Кісс.
Газанія
Оскільки ця квіточка походить із Південної Америки, вона не витримує суворих українських зим. Тому рекомендується пересадити її восени в об’ємний горщик та поставити на підвіконня чи інше добре освітлене місце. Першим шаром у кашпо має бути керамзит, а далі – пухкий ґрунт з високим вмістом поживних речовин. Також обов’язково додатково досвічувати квітку при похмурій погоді.
Антиррінум, або ротики
Рослина потребує невелику ємність, адже коренева система в неї поверхнева, а також багато світла і захист від протягів. Найкраще ротики почувають себе за температури +18 градусів, а в інших аспектах ця культура невибаглива, та може радувати своїм цвітом навіть узимку. Поливати антиррінум варто під корінь, не потрапляючи на пелюстки та в ранковий час. Засохлі суцвіття варто знімати з пагонів, щоб стимулювати ріст нових квіточок.
Хризантема
Ця розкішна квітка потребує розміщення на північному або південному вікні – вона не переносить прямих сонячних променів, хоч і вимагає непоганої освітленості. Вона витримує падіння температури до +30 градусів узимку, а оптимальною є температура до 23 градусів тепла включно. Під час активного росту рослина потребує регулярної підкормки мінеральними препаратами, які припиняють вводити після появи перших бутонів. Влітку варто зволожувати хризантему з пульверизатора.
Лаванда
Ароматні кущики потребують чимало простору, тому садіть їх у великі горщики. Ідеальний ґрунт для лаванди складається з піску, перегною і дерновий ґрунт. В зимовий час обов’язково досвічувати рослину спеціальною лампою, адже вона потребує 10-годинного світлового дня.